Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

FERTISTAV CZ

4.2.2020

Společnost FERTISTAV CZ a.s. působí na trhu České republiky v oblasti distribuce průmyslových hnojiv, přípravků na ochranu rostlin a stimulátorů růstu již druhé desetiletí.

FERTISTAV CZ

NAVZAS – vše pro posklizňovou třídící linku

4.2.2020

„Na veletrh TECHAGRO v Brně připravujeme funkční exponát optického třídiče SEA CHROMEX, kde budou moci návštěvníci spatřit ukázku optického třídění zemědělských komodit. Dále na stánku bude k vidění exponát univerzální sítové čističky, mořičky osiv a model sila,“ prozradil Ing. Martin Ludvíček z oddělení logistiky společnosti NAVZAS s.r.o.

NAVZAS – vše pro posklizňovou třídící linku

AGRICO představí kompaktní předčističku typu NDV

4.2.2020

Česká společnost AGRICO s.r.o. se sídlem v Třeboni oslaví letos jubileum 30 let. V jejím portfoliu najdeme technologie pro chov všech druhů hospodářských zvířat, rybářský program a také moderní posklizňové linky. Na veletrhu TECHAGRO letos představí kromě jiného zajímavý exponát, a to předčističku NDV NEUERO Farm- und Fördertechnik.

AGRICO představí kompaktní předčističku typu NDV

AGRI-PRECISION – dovybaví vaše stroje chytrými technologiemi

27.1.2020

Již osmým rokem poskytuje AGRI-PRECISION s.r.o. se sídlem v Ivančicích u Brna produkty a služby na bázi GPS technologií zaměřené na zemědělské účely. Specializuje se na dovybavení zemědělské techniky jakékoliv značky a stáří stroje. Zastupuje přední světové výrobce GPS zařízení a provádí jejich odbornou instalaci a servis. O tom, co přivezou na Techagro a komu jsou produkty určeny, jsme si povídali s jednatelem společnosti, Michalem Krutišem.

AGRI-PRECISION – dovybaví vaše stroje chytrými technologiemi

FONS nově představí vzdálený přenos souborů z a do kabiny

27.1.2020

Brněnská společnost FONS s.r.o. se nezabývá pouze prodejem GPS technologií firmy TOPCON, ale také se věnuje vlastnímu vývoji a výrobě řešení pro přenos RTK korekce a nově také vzdálenému přenosu souborů z a do kabiny stroje. Pro mnohé systémy nabízí kvalitní konektivitu pro poskytování odborného servisu pomocí vzdáleného přístupu. Díky této technologii ročně ušetří jak čas svých pracovníků, tak i mnoho finančních prostředků svých klientů. Co vše představí na TECHAGRU, prozradil obchodní manažer Vladimír Rozmahel.

FONS nově představí vzdálený přenos souborů z a do kabiny

Leading Farmers s výstavní premiérou polních robotů

24.1.2020

Společnost Leading Farmers CZ, a.s. v letošním roce oslaví 20 let své existence. Od začátku se specializuje na dodávky a zavádění technologií přesného zemědělství v praxi na zemědělských podnicích v Česku i na Slovensku. A to včetně testování, vývoje, servisu a zejména poradenství při uvádění těchto technologií do provozu a jejich efektivním využití. Její práce je založena na odbornosti, inovacích a trvalém partnerství se zemědělci. Jaké novinky představí na TECHAGRU, nám prozradil Václav Jirka, marketingový ředitel a prodejce.

Leading Farmers s výstavní premiérou polních robotů

Clever farming nejen pro studenty

16.1.2020

Zajímá vás moderní zemědělská technika? Víte přesně co vše obnáší precizní zemědělství? K čemu slouží výnosové mapy? Jak je to ve skutečnosti s používáním prostředků na ochranu rostlin? Jak nám napomáhá satelitní navigace? Kam směřuje vývoj v oblasti péče o zemědělskou půdu? Jak nám může pomoci chytré zemědělství? Nejen to, ale i mnohem více se dozvíte na přednáškách, které právě vám nabízíme u příležitosti konání veletrhu zemědělské techniky Techagro.

Clever farming nejen pro studenty

SEED SERVICE nabízí certifikovaná osiva i v BIO kvalitě

13.1.2020

SEED SERVICE s.r.o.je firma zabývající se výrobou certifikovaných osiv, na veletrhu TECHAGRO ji najdeme v pavilonu C.Jejich pestrý sortiment uspokojí jak běžného zákazníka, tak zájemce o osiva a zemědělské směsi, které musí splňovat přísné podmínky ekologického zemědělství. V nabídce má i směsi pro vinaře.

SEED SERVICE nabízí certifikovaná osiva i v BIO kvalitě

Stříbrná medaile 2020

10.1.2020

Zemědělský svaz ČR spolu s Českou technologickou platformou pro zemědělství vyhlašují soutěž Stříbrná medaile 2020. Soutěž je určena pro technická řešení jednotlivých funkcí exponátů, které budou v tomto roce představeny na veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2020.

Stříbrná medaile 2020

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště