Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

TECHAGRO ukázalo budoucnost zemědělství - předběžná závěrečná zpráva

7.4.2016

Brněnský komplex zemědělských a lesnických veletrhů potvrdil své postavení evropské veletržní akce. Vystavovatelé obsadili veškerou plochu brněnského výstaviště, využity byly i travnaté plochy, parkoviště, galerie pavilonů, byla postavena montovaná hala K s plochou 5 tisíc čtverečních metrů. Zvýšil se počet zahraničních vystavovatelů i prezentovaných značek, mezi nimiž nechyběl žádný ze světových výrobců zemědělské techniky. Díky koncepci doprovodného programu s těžištěm v odborných tématech se podařilo zvýšit podíl odborných návštěvníků. Za pět dní prošlo branami výstaviště 110 tisíc návštěvníků, stejně jako v minulých letech byl největší nápor zaznamenán v neděli.

TECHAGRO ukázalo budoucnost zemědělství - předběžná závěrečná zpráva

Výstava hospodářských zvířat: přehlídky i mléčný automat

7.4.2016

Českomoravská společnost chovatelů se letos poprvé stala odborným garantem a organizátorem výstavy hospodářských zvířat. Představila se společně se Svazem chovatelů holštýnského skotu, Svazem chovatelů českého strakatého skotu a Svazem chovatelů prasat v Čechách a na Moravě. V letošním ročníku výstavy byly k vidění ukázky zvířat s malými soutěžními přehlídkami, příští rok, tak jak tomu bývá v lichých letech, bude expozice zvířat významně větší.

Výstava hospodářských zvířat: přehlídky i mléčný automat

Oceněný software OptiTrail plánuje pojezdy a šetří pohonné hmoty

7.4.2016

Navigační systémy pro zemědělské stroje se na českém trhu rozvíjejí posledních deset let. K firmám, které se této problematice dlouhodobě věnují, patří i společnost Leading Farmers. Ta na veletrhu TECHAGRO představuje nový SW pro optimalizaci tras pojezdu stroje po pozemcích. Komisi Grand Prix zaujalo softwarové řešení, které umožňuje dopředu plánovat pojezdy, vybrat přitom optimální směr jízdy pro libovolný tvar pozemku a snížit tak i náklady na zbytečné přejezdy. Výstupem je mapa jízd a údaje pro navigační systémy.

Oceněný software OptiTrail plánuje pojezdy a šetří pohonné hmoty

MIKROP ČEBÍN: pro děti zmrzlinu, pro odborníky Sil-All 4x4 a Saniblanc

7.4.2016

Skupina dětí radostně stojí frontu a ochutnává točenou zmrzlinu z Opočna. Kdo by čekal takový scénář na stánku největší české firmy, která se zabývá minerálně-vitaminovou výživou zvířat? A přesto to byl obrázek z dnešního odpoledne v pavilonu A2, kdy společnost MIKROP ČEBÍN připravila pro dětské návštěvníky veletrhu sladce ledovou odměnu. „Uvědomujeme si, že mladé generaci je třeba prezentovat zemědělský stav. Myslím tím skutečnost, kdo je zemědělec, že obdělává půdu a produkuje potraviny. Je potřeba, aby lidé měli k zemědělství vztah a věděli, že potraviny se produkují na poli a ne v supermarketu,“ říká Dušan Drápal, generální ředitel akciové společnosti MIKROP ČEBÍN.

MIKROP ČEBÍN: pro děti zmrzlinu, pro odborníky Sil-All 4x4 a Saniblanc

Návštěva bulharských zemědělců

7.4.2016

Veletrh TECHAGRO letos opět navštívila skupina bulharských zemědělců, kteří byli velmi spokojeni s rozsahem i úrovní nabídky. Pro příští ročník uvažují o kolektivní bulharské účasti.

DEUTZ-FAHR: Grand Prix za systém aktivního odpružení přední nápravy

7.4.2016

Už šestým rokem je akciová společnost GARNEA výhradním importérem strojů DEUTZ-FAHR - německého výrobce traktorů a manipulační, pícní a sklízecí techniky, do celé České republiky. Na letošním veletrhu TECHAGRO firma představila novinku – přední nápravu DEUTH-FAHR Agroplus 320, a zaujala svým inovativním řešením natolik, že jí odborná komise ocenila cenou Grand Prix.

DEUTZ-FAHR: Grand Prix za systém aktivního odpružení přední nápravy

Program rozvoje venkova pomáhá začínajícím zemědělcům

7.4.2016

Seminář věnovaný aktuálním podmínkám pro podávání žádostí o dotace z Programu rozvoje venkova 2014 – 2020 uspořádala na veletrhu TECHAGRO Celostátní síť pro venkov. Vedle informací od poskytovatelů podpor zde zazněly také zkušenosti z praxe.

Yara: nové mobilní aplikace pro zemědělce

6.4.2016

Od loňského roku mohou čeští zemědělci využívat mobilní telefon ke své práci dalším způsobem, a to díky aplikacím, které pro ně připravila mezinárodní společnost Yara. Vyzkoušet si je mohou na stánku firmy v pavilonu C. „Co se týká servisu zemědělcům a nových technologií, naší novinkou jsou tři základní aplikace do mobilních telefonů a tabletů,“ říká obchodní ředitel Tomáš Mayer.

Yara: nové mobilní aplikace pro zemědělce

ZETOR v pavilonu P ve velkém stylu

6.4.2016

Tradiční brněnský výrobce zemědělské techniky ZETOR TRACTORS a. s., představuje na veletrhu TECHAGRO několik produktových novinek. Vedle nového modelu CRYSTAL a designového konceptu ZETOR by Pininfarina také modernizovanou modelovou řadu FORTERRA a připravované modely nový MAJOR a PROTOTYP 50.

ZETOR v pavilonu P ve velkém stylu

CROY – návrat na TECHAGRO ve velkém stylu

6.4.2016

Po patnácti letech se na veletrh vrátila společnost CROY zastupující na českém trhu speciální vozidla značky Mercedes-Benz. V pavilonu K představuje modely užitečné pro zemědělce, lesníky a všechny, kdo pracují v přírodním terénu.

CROY – návrat na TECHAGRO ve velkém stylu

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště