Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Obdivujte koně Farmy John Deere u pavilonu H

3.4.2016

Kdo by si chtěl odpočinout od strojů a jejich součástek, ať namíří k volné ploše pavilonu H. V kruhové ohradě tady od neděle do úterý Farma John Deere pořádá program pro milovníky koní. Například uvidíte koně najednou kroužit dokola v cvalu, krokem, klusem, na povel zastavovat a měnit směr. Moderátor i desítky přítomných sledují, zda kráčejí správnou nohou a jak reagují na jemné pobídky svých jezdců či jezdkyň v kovbojských kloboucích.

Obdivujte koně Farmy John Deere u pavilonu H

Sněm Agrární komory ČR navrhl nová podpůrná opatření

3.4.2016

XXIV. sněm Agrární komory ČR proběhl v Rotundě pavilonu A brněnského výstaviště v den zahájení veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA, ANIMAL VETEX a BIOMASA. Delegáti projednali řadu opatření na podporu českého zemědělství a mimo jiné navrhli snížení DPH u potravin na deset procent.

Hledáte součástky ke strojům? Najdete je v pavilonu E

3.4.2016

Součástky k zemědělským strojům a zahraniční vystavovatele hostí v těchto dnech pavilon E.

Maďaři přivezli odlehčený adaptér na sběr kukuřice i čističku obilí

3.4.2016

Nepřehlédnutelný je pro návštěvníky přicházející do pavilonu E 8řádkový adaptér na sběr kukuřice s drtičem, který zde vystavuje maďarská společnost Optigép Ltd. Tento odolný a během sklizně bezúdržbový adaptér je vysoké kvality a má o 20 % nižší hmotnost oproti těm tradičním. „Stejně jako všechny naše další stroje je vyroben z neoxidovatelné oceli a hliníku. Díky tomu má rám adaptéru nízkou hmotnost,“ vysvětluje technický ředitel Gábor Sági, který na Techagro 2016 za svou společnost hledá především zprostředkovatele prodeje.

Maďaři přivezli odlehčený adaptér na sběr kukuřice i čističku obilí

Rakouští výrobci prezentují (nejen) inovativní přídavné látky do krmiv

3.4.2016

Pět rakouských společností z celkem 18 na veletrhu Techagro 2016 vystavuje na společném stánku Obchodního oddělení rakouského velvyslanectví.

Rakouští výrobci prezentují (nejen) inovativní přídavné látky do krmiv

Kvalita z Itálie: výrobci představují helmy, čerpadla a další stroje a pomůcky pro zemědělství

3.4.2016

Techagro 2016 má letos nejvíce zahraničních vystavovatelů ve své historii. Společné expozice najdou návštěvníci v přízemí pavilonu E, jednotlivé firmy jsou však rozesety po celém výstavišti.

Zemědělské a lesnické veletrhy 2016 otevřeny

3.4.2016

V neděli v 9 hodin ráno se otevřely brány brněnského a vešli první návštěvníci. Zájem je minimálně stejný jako minulých letech, výstaviště se během první půlhodiny prakticky zaplnilo.

Zemědělské a lesnické veletrhy 2016 otevřeny

TECHAGRO – budoucnost zemědělství

3.4.2016

Od 3. dubna do 7. dubna 2016 proběhne v České republice na výstavišti v Brně komplex čtyř agrárních a lesnických veletrhů: Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO, Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA, Mezinárodní veterinární veletrh ANIMAL VETEX A Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví BIOMASA. Mezi jmenovanými veletrhy jednoznačně dominuje veletrh TECHAGRO. Tento celek patří mezi tři největší svého druhu v Evropě. Na ploše 86 tisíc čtverečních metrů se bude prezentovat 760 vystavovatelů z 22 zemí, návštěvníci uvidí 1167 zastoupených značek. Letošní ročník zaznamená nejvyšší počet zahraničních účastí v historii pořádání veletrhů. Početné skupiny vystavovatelů přijedou z Maďarska či z Itálie, poprvé se účastní i zástupci z Koreje.

TECHAGRO – budoucnost zemědělství

Výstava o Johannu Gregoru Mendelovi

2.4.2016

Pod věží pavilonu G je instalována expozice, která návštěvníkům ve velmi zkráceném symbolickém rozsahu přibližuje život a dílo Johanna Gregora Mendela. Byla uspořádaná ke 150. výročí zveřejnění základního díla genetiky práce Gregora Mendela „Pokusy s hybridy rostlin“. Jubileum sice připadá na rok 2015, avšak odkaz jeho bádání nemá časové omezení.

Výstava o Johannu Gregoru Mendelovi

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště