Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Novinky CASE IH a STEYR na veletrhu TECHAGRO

 

CASE IH MAGNUM AFS CONNECTTM – Největším lákadlem v expozici společnosti AGRI CS za značku CASE IH bude bezesporu již sedmá generace celosvětové úspěšné generace traktorů MAGNUM. Nová generace traktoru klade důraz na individualizaci a svobodu ovládání řidiče, přináší novou úroveň komfortu se zcela novou generací multifunkčního ovládání Multicontroller a nejlepšími tahovými vlastnostmi, které můžete jako zákazník v této třídě najít. Hlavní novinkou je TOP model MAGNUM AFS CONNECTTM 400 s novým typem powershiftové převodovky PowerDrive s 21x5 rychlostmi a ucelený systém telematiky a správy provozu strojů AFS CONNECTTM.

CASE IH PUMA AFS CONNECTTM – Léty ověřená, a tak oblíbená. Od roku 2007 opustilo výrobní závod v rakouském St. Valentinu více než 90 000 kusů traktorů této úspěšné modelové řady. S nástupem roku 2020 přichází PUMA AFS CONNECTTM s novým designem, který zapadá do ucelené rodiny traktorů CASE IH s výkonem nad 100 koní. PUMA si zachovává veškeré své přednosti a technické parametry, lákadlem je bezesporu nový design a řada nových prvků v kabině, které zpříjemňují pocit řízení obsluze.

STEYR EXPERT CVT – V segmentu traktoru s výkonem 100–140 koní přijíždí značka STEYR s novým prémiovým modelem. Plynulá převodovka CVT, elektronicky ovládané okruhy hydrauliky nebo maximální komfort díky prostorné kabině s jednoduchým ovládáním a novým typem loketní opěrky včetně celé řady různých paketů výbavy a provedení střech. Díky kompaktním rozměrům a malému poloměru otáčení se výborně hodí pro práci na smíšených rodinných farmách a pro agregaci s čelním nakladačem. EXPERT CVT je opravdovým expertem ve své třídě a řadou zajímavých technických parametrů zaujme nejednoho zákazníka.

STEYR ABSOLUT CVT – Řada traktorů STEYR CVT je bezesporu nejoblíbenější modelovou řadou v historii této značky. Nový model ABSOLUT CVT zahrnuje čtyři modely s výkonem od 185 do 270 koní maximálního výkonu a plynule navazuje na tuto modelovou řadu. S lákavým designem po vzoru svých mladších bratrů a prémiovým komfortem této třídy a snadnému ovládání díky plynulé převodovce CVT je nový ABSOLUT CVT skvělým partákem. Zaujmou jistě i malé odlišnosti jako designově zajímavě provedený výfuk, sloupky kabiny v bílé barvě nebo příjemné funkční vlastnosti, jako je například nádržka pro umytí rukou či kompresor pro ofuk kabiny a celého traktoru.

Datum: 11.2.2020 16:45:00

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2018

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště