Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
11.-14.4. 2021

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Navigace a precizní zemědělství na veletrhu TECHAGRO 2018

 

Na TECHAGRU budou například prezentovány novinky v portfoliu navigací Topcon od společnosti FONS s.r.o.  „Zejména menší farmáře potěší uvedení nového modelu základní řady navigací – obrazovky X23, mimo ní budou samozřejmě k vidění všechny naše navigační modely,“ uvádí Bc. Vladimír Rozmahel z FONSU.“ Dále budeme prezentovat jednotku pro vybavení postřikovačů – Topcon Apollo, pomocí níž lze libovolný stroj přestavět na plně ISOBUS kompatibilní řešení. Návštěvníkům budeme pomocí simulátorů prezentovat veškeré funkce našich produktů. K vidění budou řešení GPS výbavy pro postřikovač (kontrola sekcí, N-senzor pro variabilní hnojení, kontrola výšky ramen), pro secí stroj i kombajn (zde včetně výnosoměru). Neméně podstatnou částí našeho stánku bude prezentace novinek v oblasti telematiky a také přenosu dat mezi jednotlivými stroji na poli. Vrcholem naší prezentace bude venkovní plocha před Vida centrem, kde se bude možné svézt v traktoru vybaveném navigací TOPCON. Váháte-li tedy, kterou navigaci si vybrat, může Vám zkušební jízda v mnohém napovědět!“ dodává.

Další novinku představí firma Kleffmann Group, jde o jedinečnou online službu My Data Plant pro precizní zemědělství 21. století. „Určením množství dávky hnojiva dle skutečných potřeb v daném místě porostu My Data Plant pomáhá pěstitelům s optimalizací nákladů a dodržováním směrnic a limitů. Zobrazením vývoje plodin v přehledných grafech pomáhá i s plánováním optimálního času sklizně. Upuštěním od zbytečného plýtvání hnojiv pomáhá snižováním ekologické zátěže také přírodě,“ vysvětluje zástupce společnosti Tomáš Driml. „Pro svůj vysoký potenciál užití se novinka těší velkému zájmu pěstitelů již od představení na veletrhu Agritechnica 2017 v německém Hannoveru. Služba je vhodná pro široké spektrum pěstitelů, nezávisle na velikosti jejich hospodářství či užitých traktorech.“

Na veletrhu se představí také AG info, s.r.o., která se zabývá již 25 let vývojem zemědělského software. Jejich software využívá více jak 2000 klientů, převážně velkých zemědělských firem. Vystavovateli v oboru budou i další společnosti, např. Leading Farmers CZ, a.s., poskytující širokou škálu služeb a poradenství nebo společnost AGRI-PRECISION s.r.o., která se zabývá navigací a automatizací zemědělských strojů a monitoringem jejich provozu.

Optický snímač Crop Spec

Datum: 23.2.2018 12:33:00

Současně také

SILVA REGINA
11. - 14.4. 2021


BIOMASA
11. - 14.4. 2021


ANIMAL TECH
11. - 14.4. 2021


NVHZ
11. - 14.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště