Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Na kypření s novým Fantomem

 

Univerzální radličkový kypřič nové generace Fantom 650 PRO má modulární skladbu a víceúčelové využití. Prohlédnout si ho můžete v pavilonu P spolu s dalšími devíti stroji značky Farmet, mj. kombinovaným kypřičem Triton a trojicí secích strojů Falcon.


Společnost Farmet a. s. se sídlem v České Skalici je tradičním účastníkem veletrhů TECHAGRO a také osvědčeným partnerem nejen českých zemědělců. Letos se prezentuje deseti stroji, z nichž největší pozornost návštěvníků vzbudil nový radličkový kypřič Fantom. “Je to naše stěžejní novinka oceněná stříbrnou medailí Zemědělského týdeníku za systém odpojování zadních válců. Hlavní výhodou nového stroje je univerzálnost použití a možnost rozšíření výbavy, díky které se Fantom variabilně přizpůsobí podmínkám zemědělce. Další předností je velmi vysoká průchodnost rostlinných zbytků a již zmíněná odpojitelnost zadního válce, která zabraňuje ucpávání,” vypočítává výhody stroje Martin Matuška z marketingového oddělení společnosti Farmet. Fantom PRO má patentově chráněnou konstrukci a je určen především pro celoplošnou podmítku s intenzivním zapravením rostlinných zbytků. Slouží také k základnímu zpracování půdy kypřením až do 15 cm. Novinkou je rozšíření volitelné výbavy o přední řezací disky a soustavu zadních zavlačovačů s finiš válcem.

Další novinkou v expozici značky Farmet je kombinovaný disko-dlátový kypřič Triton, který kombinuje výhody práce diskových podmítačů a dlátových kypřičů. Jeho předností je účinné rozřezání a promíchání rostlinných zbytků do zpracované půdy a hluboké zónové prokypření zajišťující výborné vsakování vody. Stroj se ovládá přímo z kabiny, má rychlovýměnný systém zadních válců a nízký tahový odpor.

“Letošní návštěvnost byla zdařilá a s expozicí jsme spokojeni, naše hodnocení je tedy pozitivní. Obchodní výsledky zatím neznáme, ale myslím, že budou srovnatelné s minulými ročníky. Zpravidla tady přímo neprodáváme, ale setkání se zákazníkem v Brně na veletrhu bývá jedním z kroků, které vedou k prodeji. Například se tu domluvíme na zapůjčení stroje, který si zákazník chce vyzkoušet ve svých vlastních podmínkách,” zhodnotil letošní ročních veletrhu TECHAGRO Martin Matuška.

Datum: 12.4.2018 14:00:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště