Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Moderní zemědělství pro mládež – program pro žáky základních a středních škol

 


 

Zemědělský svaz České republiky v rámci projektu Zemědělství žije! připravuje netradiční naučný program v rámci veletrhu TECHAGRO. Od pondělí do čtvrtka se skupiny ze základních a středních škol mohou objednat na zajímavou přednášku o moderních technologiích a zemědělských strojích využívaných v rostlinné i živočišné výrobě. Žáci a studenti se dozví zajímavosti o technologiích zpracování půdy, využívání navigace, ošetření vegetace, sklizni plodin a o mechanizaci živočišné výroby.

Více o projektu čtěte zde.

Besedu doplní poznávací soutěže se zemědělskou tematikou. V neposlední řadě se uskuteční také komentovaná prohlídka u některých výrobců a prodejců zemědělské techniky s reálnou ukázkou a popisem funkce zemědělské techniky.

Program je určen pro 7. a 8. třídy základních škol, gymnázia, střední školy a speciálně pro střední zemědělské školy a učiliště. Besedy se uskuteční v přednáškovém sále P1 umístěném v hale P, a to od pondělí 9. dubna do čtvrtka 12. dubna vždy v 9:30 a 11:00, ve čtvrtek dále od 13:30 a 15:00. Čtvrtek je věnován především školám a zájezdům, vstupné na veletrh pro tento den je pro organizované školní skupiny po odevzdání seznamu žáků na pokladně zcela zdarma.

Objednávky na naučný program Zemědělství žije! posílejte na e-mail: jelinkova@zscr.cz

Datum: 9.1.2018 14:45:00

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště