Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Maďaři přivezli odlehčený adaptér na sběr kukuřice i čističku obilí

 

Nepřehlédnutelný je pro návštěvníky přicházející do pavilonu E 8řádkový adaptér na sběr kukuřice s drtičem, který zde vystavuje maďarská společnost Optigép Ltd. Tento odolný a během sklizně bezúdržbový adaptér je vysoké kvality a má o 20 % nižší hmotnost oproti těm tradičním. „Stejně jako všechny naše další stroje je vyroben z neoxidovatelné oceli a hliníku. Díky tomu má rám adaptéru nízkou hmotnost,“ vysvětluje technický ředitel Gábor Sági, který na Techagro 2016 za svou společnost hledá především zprostředkovatele prodeje.

Maďarskou expozice v pavilonu E organizuje Maďarský národní obchodní dům (MNKH), který zde vystavuje společně se 7 ze svých cca 200 obchodních partnerů. Jedním z nich je zmíněný Optigép Ltd. Záběr vystavujících výrobců zemědělských řešení je však ještě širší.

Pluhy, kultivátory a další stroje na kultivaci půdy, setí a ochranu plodin zde představuje Vogel & Noot, zařízení pro kombajny vyrábí Linamar Hungary Cls., čelní nakladače a nářadí (také pro teleskopické a kolové nakladače) představuje Ferro-Flex Ltd., postřikovače jsou doménou jedné z největších maďarských firem – Farmgép Ltd., systémy na skladování obilí se zabývá Hetech Trend Engineering Ltd., čističky obilí vyrábí (a na Techagro 2016 jednu z nich také vystavuje) Crystal-Mezötúr Ltd.

Datum: 3.4.2016 13:23:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště