Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Kvalita z Itálie: výrobci představují helmy, čerpadla a další stroje a pomůcky pro zemědělství

 

Techagro 2016 má letos nejvíce zahraničních vystavovatelů ve své historii. Společné expozice najdou návštěvníci v přízemí pavilonu E, jednotlivé firmy jsou však rozesety po celém výstavišti.

Itálii zde reprezentuje pod hlavičkou exportního konsorcia Agro Equipment Group pět společností, které se zabývají výrobou strojů a zařízení pro zemědělství, zavlažování a ochranu životního prostředí.

Na první pohled zaujme například vystavená inovativní přilba Multifilter společnosti Spring Protezione s.r.l., jež je výrobcem ventilovaných masek a přileb. Tento respirační přístroj chrání proti prachu a plynu. Je vybaven turbínou, která nasává vzduch přes filtry a směřuje ho do štítu helmy, čímž eliminuje vznik páry. Zamlžení brání také tlak vytvořený nepřetržitým prouděním vzduchu, které zajišťuje komfort a zabraňuje pronikání nečistot dovnitř helmy.

Italskou společnou expozici na stánku 019 v pavilonu E dále tvoří Idromeccanica Rossi (postřikovače), Irriland (automatické tvrdé hadicové navijáky), Dallai (rychlospojky) a Vincenzzi & Gibertini (odstředivá čerpadla).

Datum: 3.4.2016 13:23:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště