Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Jak chutná oceněný karamel

 

Manželé Irena a Vašek Kalkušovi si již dlouhé roky vyráběli tekutý karamel k dochucení různých nápojů a jídel. Tahle dobrota oslnila jejich přátele do té míry, že se  rozhodli nenechat si ji jen pro sebe. Nyní jejich rodinná firma Karamelový sen vyrábí dokonce různé chuťové variace, které uspěly v mnoha soutěžích, a to i mezinárodních. Dodávají je do obchůdků nejen v naší republice, ale i do zahraničí.

Karamel je používán v kuchyni odpradávna. Svou specifickou chutí osvěží různé nápoje, saláty, i maso. Představivosti se meze vůbec nekladou, proto můžete ochutnat karamel nejen čisté chuti, ale například slaný Chilli karamel, karamel se šupinkami pravého zlata nebo také pampeliškový, právě ten je jeden z oceněných.
 

Co všechno Karamelový sen nabízí, poznají zájemci na brněnských zemědělských a lesnických veletrzích od 8. do 12. dubna. Stánek najdou v expozici Kvalitních potravin a Státního zemědělského intervenčního fondu při ministerstvu zemědělství, který je garantem titulů Regionální potravina a Klasa.

 

       

 

 

Datum: 19.3.2018 8:00:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště