Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
11.-14.4. 2021

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Internetový portál Žentour v pavilonu E – soutěž o motorovou sekačku John Deere R47 S

 

Žentour je nový český internetový portál pro prodej a nákup nové, zánovní, předváděcí i použité zemědělské techniky. Každý, kdo na něm během měsíce dubna, tedy od 1. do 30. 4. 2018, nabídne jeden stroj k prodeji, bude zařazen do slosování o sekačku John Deere R47 S v ceně 23 990 Kč. Podrobné informace najdete na stránkách www.zentour.cz.

Výhru – motorovou sekačku John Deere R47 S – si můžete prohlédnout na stánku portálu žentour na veletrhu Techagro 2018 v pavilonu E012. Zároveň se seznámíte s nejlepšími internetovými stránkami pro nákup a prodej nové i použité zemědělské techniky. Na každou lichou hodinu, tedy v 11, ve 13 a v 15 hodin připravujeme krátké představení žentouru a jeho předností.

Co žentour přináší?

Především inzerci zdarma, své stroje na něj vložíte bezplatně i s obrázky. A také přehlednost, nabízené stroje jsou pečlivě rozděleny do kategorií podle určení i podle značek tak, aby se každý inzerent a uživatel na stránkách žentouru rychle vyznal.

Firemní stáj

Zvláštní pozornost si zaslouží firemní stáj, vyvinutá zejména pro větší podniky a pro prodejce zemědělské techniky, kteří chtějí ostatním nabídnout více položek. U otevřeného detailu jednoho stroje se vpravo zobrazuje další technika z jejich nabídky. Po kliknutí na název firmy s logem se otevře jejich vlastní firemní stáj s kompletním výpisem všech nabízených strojů včetně adresy, kontaktů, webových stránek a mapky, kde sídlí jejich firma. Vše je přehledné a srozumitelné. Zájemci o techniku už nebudou muset listovat mezi desítkami webů jednotlivých prodejců, protože najdou vše na jednom místě – na žentouru. Prodejci si naopak ušetří námahu s vývojem a spravováním bazaru na svých firemních stránkách, místo toho si vystačí s jediným odkazem na firemní stáj – na žentouru. A pozor, i firemní stáj je spuštěna bezplatně, aby si každý mohl vyzkoušet, jak žentour funguje.

Pozvánky

Nabídku strojů na žentouru doplňují pozvánky na výstavy, dny otevřených dveří, polní dny, předváděcí akce a jiné události spojené se zemědělskou technikou. Pořádáte-li nějakou, stačí dát o ní vědět, třeba prostřednictvím mailu a na žentouru ji rádi zveřejníme.

Otáčející se žentour v časech před nástupem páry, elektřiny a nafty v zemědělství poháněl mlátičky, řezačky, šrotovníky, čerpadla a další zemědělské stroje. Přeji vám, ať se na tom současném žentouru vaše stroje a nabídky otáčejí stejně dobře jako jejich předchůdci před dávnými lety.

Datum: 28.3.2018 12:03:00

Současně také

SILVA REGINA
11. - 14.4. 2021


BIOMASA
11. - 14.4. 2021


ANIMAL TECH
11. - 14.4. 2021


NVHZ
11. - 14.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2018

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště