Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Hnojiva a nástroje Yara na veletrhu Techagro 2020

 

Společnost Yara Agri poskytuje komplexní služby ve výživě a hnojení zemědělských plodin a speciálních kultur zemědělcův v ČR a SR. Je dceřinou společností norské společnosti Yara, která je předním světovým výrobcem průmyslových hnojiv, stála u jejich zrodu a s výživou rostlin má více než 100 let zkušeností.

Vyrábí a dodává hnojiva pro pokrytí výživových požadavků všech plodin během celého roku. Zkušení agronomové s rozsáhlými znalostmi podmínek místního zemědělství Vám dokáží jejich kombinací doporučit ten správný program výživy vašich plodin dle místních specifik.

Portfolio nabízených hnojiv obsahuje hnojiva pro základní hnojení a přihnojování během vegetace v pevné a kapalné formě. Důležitou součástí nabídky jsou také formulovaná kapalná hnojiva k aplikaci na list pro hlavní polní plodiny i speciální kultury.

Činnost společnosti Yara je také úzce spjata s efektivní a trvale udržitelnou zemědělskou výrobou a produkcí potravin. S ohledem na zvyšující se tlak na udržitelnost zemědělské výroby se již více než 20 let věnujeme výzkumu a vývoji nástrojů precizního zemědělství – mobilních aplikací nebo speciálních přístrojů – pro optimalizaci výživy dusíkem, které budou v souvislosti s chystaným omezením používání močoviny a dávek dusíku obecně aktuálním tématem už od příští sezony.

Více informací o řešeních Yara naleznete na webových stránkách společnosti yaraagri.cz nebo se zastavte se svými dotazy na kávu na expozici Yara.

www.yaraagri.cz

Datum: 10.2.2020 16:22:00

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2018

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště