Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
11.-14.4. 2021

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Firma Tatra Truck a.s. prezentuje vozidlo pro větší zemědělské podniky

 

Firma Tatra Truck a.s. prezentuje v pavilonu B agortahač TATRA agrotahač 6×6, který byl nominován na ocenění Grand Prix Techagro. Tento automobil je vhodný pro typy podniků, které hospodaří na větších rozlohách. K jeho výhodám patří mimo jiné vysoká rychlost přepravy po komunikacích, šetrnost k půdě, vysoká nosnost a komnfort pro řidiče.

Originální koncepce podvozku značky TATRA předurčuje vozidla jím vybavená pro provoz v tom nejtěžším terénu. Nezávislé výkyvné polonápravy se vzduchovým pérováním zaručují vynikající komfort pro řidiče. V terénu pak navíc umožňují dosáhnout vyšších rychlostí, než kterými se pohybují vozidla s tuhými nápravami. TATRA agrotahač 6×6 je díky svému podvozku vhodný pro použití v zemědělské přepravě nejen mimo silnice, ale i po silnicích či zpevněných komunikacích. Efektivní provoz v terénu i na silnici zajišťuje především výkonný a přitom úsporný motor PACCAR MX ve třech výkonových variantách v kombinaci s automatizovanou 16stupňovou převodovkou ZF AS Tronic nebo 6stupňovou automatickou převodovkou Allison.

Společně s vhodným návěsem dokáže tento agrotahač zásadním způsobem zvýšit produktivitu přeprav zemědělských produktů a hmot. Stává se tak ideálním řešením pro typy podniků, které hospodaří na větších rozlohách nebo jejichž objem přeprav převyšuje objem mechanizačních prací. Díky rychlejší přepravě je vhodný pro takové produkty, u kterých je výsledná kvalita závislá na rychlosti zpracování. TATRA agrotahač 6×6 zároveň respektuje požadavek na snižování měrných tlaků na půdu, a proto jsou pro jeho výbavu doporučeny nízkotlaké flotační pneumatiky.

Datum: 3.4.2014 19:45:00

Současně také

SILVA REGINA
11. - 14.4. 2021


BIOMASA
11. - 14.4. 2021


ANIMAL TECH
11. - 14.4. 2021


NVHZ
11. - 14.4. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2018

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště