Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Čistička obilí, kterou si poskládáte na míru

 

Víceúčelová modulární čistička a třídič suchých zrnitých materiálů VibroMAX JCM se díky zaměnitelným komponentům přesně přizpůsobí potřebám zákazníka. Exponát nominovaný na cenu Grand Prix TECHAGRO 2018 si prohlédnete na stánku společnosti JK Machinery v pavilonu A1.

Modulární čističky VibroMAX JCM slouží k čištění všech zemědělských plodin od nečistot a příměsí. Používají sítové i vzduchové čištění a jsou určeny pro trvalý provoz nebo větší výkony. Výhodou dvoupatrového stroje je kompaktní uspořádání, snadná instalace i rychlá výměna sít jednou osobou. Síta jsou čištěna pryžovými kuličkami a provoz je bezprašný, tichý a bez vibrací. „Hlavní inovací tohoto stroje je modulární systém. Jsme schopni zaměnit jednotlivé součásti, takže zákazník si čističku sestaví podle svých potřeb,“ říká Filip Růžička z technického oddělení společnosti JK Machinery. Jádrem stroje je sítová skříň s různou šířkou a volitelným počtem sít. K ní si zákazník vybere různé modulární komponenty – vstupní aspirace, výpadové skříně, výstupní aspirace i další volitelné příslušenství, třeba vzduchovou předčističku, odklasňovač nebo odsávání prachových podílů z propadu. Stroj VibroMAX JCM se uplatní jako předčistička obilí na příjmu do sil nebo skladů, ale také v mlýnech a obilních skladech nebo pro třídění různých produktů, jako jsou cukr, sůl, káva, kakao, léčivé rostliny či plastické hmoty.  

V expozici společnosti JK Machinery si návštěvníci prohlédnou také pneumatický třídicí stůl JGT 23, který rozděluje materiál podle objemové hmotnosti. „Pracovní síto je profukované vzduchem, takže materiál levituje. Lehčí části jsou nahoře, těžší dole a na sítu se pak rozdělí do šesti výpadů podle objemové hmotnosti,“ popisuje Filip Růžička. Dalšími exponáty jsou nová kompaktní loupačka obilovin JCC a malá sítová třídička a čistička VibroCompact JCC.

„Na veletrhu TECHAGRO vystavujeme pravidelně a zatím jsme s tímto ročníkem spokojeni. Do haly A1 zavítají jen lidé, kteří se zajímají o posklizňovou techniku, takže tady máme jen ty návštěvníky, které potřebujeme. Vedle českých zákazníků jsme jednali také se zájemci ze Slovenska, Polska, Rakouska a Ukrajiny,“ hodnotí veletržní prezentaci spolumajitel společnosti JK Machinery Václav Janovský.

Datum: 11.4.2018 13:45:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště