Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

AGROTEC GROUP na letošním veletrhu TECHAGRO

 

V expozici AGROTEC Group, která je bezesporu největší na letošním ročníku, jsme obdivovali autonomní traktor New Holland s polopásovým podvozkem, který umí na poli pracovat zcela sám bez obsluhy. Chytré technologie by podle generálního ředitele firmy, Ing. Martina Rady, měly přinést zejména větší efektivitu práce a pohodlí pro obsluhu: „Trendem „chytré techniky“ je pomoci obsluze co nejjednodušeji nastavit stroj, sledovat odchylky od optimálního nastavení  a následně provádět automatické korekce – tak, aby obsluha se strojem mohla odvádět maximální výkon.“

V expozici společnosti AGROTEC  je k vidění celý sortiment značky New Holland, včetně techniky  pro práce ve vinicích i komunální sféře. Ze závěsné techniky se zde představují značky Amazone, Pichon a horkou novinku je IVECO traktor 6x6. Největším exponátem je sklízecí mlátička New Holland, držitelka světového rekordu ve sklizni.

Ve druhé expozici AGROTEC Group představuje společnost AGRI CS  traktorovou techniku značek Case IH a STEYR. s ucelenou řadou traktorů, doplněnou o řadu sklízecích mlátiček CASE IH. Celý sortiment doplňuje závěsná technika značek  Sumo, SIP a Tehnos. V této expozici také najdeme oceněný exponát letošního veletrhu TECHAGRO, pásový traktor CASE Quadtrac CVX.

Obě expozice připravili pro návštěvníky po celou dobu veletrhu bohatý doprovodný program a nezapomněli i na nejmenší návštěvníky. Na volné ploše před pavilonem V běží doprovodný a zážitkový program pro děti.

Datum: 11.4.2018 17:00:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště