Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
31.3. - 4.4. 2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

AGROPRESS.CZ – již podruhé přivítá své čtenáře na TECHAGRU!

 

„Žijeme zemědělství on-line!“ lépe ve zkratce webový portál AGROPRESS.CZ, zabývající se především živočišnou výrobou, vystihnout nelze. Jak ale vznikla prvotní myšlenka na založení zemědělského portálu? Velmi jednoduše. Zejména z nedostatku stručných, výstižných a srozumitelných informací jak teoretických, tak praktických. Proto jsme se v roce 2009 rozhodli založit AGROPRESS.CZ, abychom vytvořili „on-line místo“, kde lidé zainteresovaní do zemědělství naleznou potřebné vědomosti, data, zkušenosti, reportáže, rozhovory, fotografie i videa. Avšak naše články neupadnou v zapomnění týden po publikaci, čtenář se díky webové struktuře může k jednotlivým tématům opakovaně vracet.

V současné době jsme jeden z nejaktivnějších zemědělských portálů. Denně jsme v kontaktu s našimi čtenáři, informujeme o probíhajících akcích, sdílíme fotografie z chovů a podporujeme české chovatele i české zemědělské produkty. Na TECHAGRU v Brně se představíme podruhé. Naleznete nás v pavilonu G2, kde jsme byli již v roce 2016. I pro tento rok budeme vystavovat společně s firmou FARMCZSYSTEM, s.r.o., která se zaměřuje zvláště na zoohygienu, výživu, management a technologii v živočišné výrobě.

Nyní jsme hlavní mediální partner firmy FARMCZSYTEM, s.r.o., dále jsme mediálním partnerem výstavy TECHAGRO a ANIMAL TECH. Spolupracujeme i se středními zemědělskými školami, svazy jednotlivých plemen a poskytujeme prostor pro publikaci českým firmám, které zde mohou představit své produkty.

Přijďte nám doporučit zajímavou farmu na reportáž, prodiskutovat s námi současnou situaci v ČR nebo dorazte na teplou kávu a vyzvedněte si unikátní plakát se zemědělskou tématikou, který budeme v rámci TECHAGRA 2018 rozdávat.

Naši aktivitu můžete sledovat na webových stránkách i na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Neváhejte a navštivte naši expozici v pavilonu G2. Těšíme se na Vás!

Tým autorů AGROPRESS.CZ

Více informací naleznete: www.agropress.cz

Datum: 14.3.2018 9:18:00

Současně také

SILVA REGINA
31.3. - 4.4. 2020


BIOMASA
31.3. - 4.4. 2020

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště