Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
3.-7.4. 2022

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Agro Trnava prezentovala šetrný stroj firmy MAMMUT pro svoz slisovaných balíků

 

Agro Trnava u Třebíče obdržel nominaci Grand Prix Techagro za přepravník balíků SILOTRANS od rakouské firmy MAMMUT matchinen bau. Agro Trnava se stala dovozcem výrobků rakouské firmy MAMMUT v roce 2007.  

Firma Mammut vyvinula tento přepravník pro zemědělce, kteří potřebují přepravážet balíky senáže s velikou pečlivostí a opatrností. Stroj má patentované řešení systému nakládání balíků, který je velice šetrný a nepoškozuje již ovinuté balíky. SILOTRANS je možné agregovat s traktory již o výkonu 70 koní. Tento návěs dokáže během krátké doby pomocí nového systému naložit čtyři balíky senáže, sena či slámy. Vyznačuje se jednoduchostí a špičkovou manévrovatelností. Díky novému nakládání má obsluha perfektní přehled nad všemi částmi storje, ale také nad všemi fázemi nakládky a vykládky.

Nejvíce se daří v prodeji strojů od firmy PÖTTINGER. Tento rakouský výrobce zemědělských strojů a největší výrobce senážních vozů na světě je u firmy Agro Trnava značkou číslo jedna. Je také dovozcem rakouské firmy WÖLFLEDER. Hlavním produktem od této firmy jsou luční brány pro údržbu pastvin. Agro Trnava se tak stala dodavatelem kompletní linky pro zpracování pícnin. Zabývá se také dovozem strojů z USA, Špúanělska, Itálie a dalších zemí. Firma má v současné době 10 zaměstnanců.

Datum: 3.4.2014 18:00:00

Současně také

SILVA REGINA
3.-7.4. 2022


BIOMASA
3.-7.4. 2022

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem 2020

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště