Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

TECHAGRO
7.-11.4. 2024

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

Agdata – mějte přehled o svém zemědělském podniku


Na veletrhu nebude chybět společnost Agdata, která představí online komplexní zemědělský systém precizního zemědělství. Díky němu budete mít přehled o vašem zemědělském podniku vždy a všude. Umožňuje snadné plánování plodin, polních prací, správu nemovitostí, skladové hospodářství, zákonné a dotační evidence, sledování strojů včetně automatických záznamů prací, satelitní snímkování a tvorbu aplikačních map.

Proč míří právě na TECHAGRO?

Jsme rádi, že Ministerstvo zemědělství vnímá precizní zemědělství jako příležitost a budoucnost pro společnou zemědělskou politiku. Prezentací našeho systému a různých čidel bychom rádi prezentovali možnosti, které tomu pomáhají,“ vysvětluje Ing. Lukáš Musil ze společnosti Agdata.

Všechna data na jednom místě

Systém společnosti Agdata vám umožní práci se všemi důležitými daty na jednom místě pro efektivní řízení podniku. Zároveň může být využíván všemi pozicemi napříč podnikem. „Na systém můžeme integrovat třetí strany jako například účetní, mzdové, vážní systémy nebo čerpací stanice. Zároveň vyvíjíme a vyrábíme vlastní hardware, jako jsou GPS pro automatický sběr dat o pohybech a pracích strojů, meteostanice, tyčové senzory do obilí nebo například půdní sondy,“ doplňuje Adéla Pechová.

Věříme, že správná rozhodnutí se dají dělat pouze s dostatkem relevantních informací.
Agdata.cz je tu od toho, abyste měli tyto informace po ruce vždy a všude.

Jiří Musil, CEO, Agdata.cz

www.agdata.cz

 

Datum: 14.1.2022 12:35:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště