Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Svět ženy
23.-26.3. 2017

Prodejní přehlídka sortimentu pro krásnou a spokojenou ženu

Svět ženy 2017 v číslech

Počet vystavujících firem
22
Celková výstavní plocha 5 301 m2 *
Celkový počet návštěvníků 23 401 *

* Společná statistika veletrhů ProDítě, Svět ženy a výstavy Rybaření


Řekli o přehlídce

Ivana Vojvodíková, Amoené
V Brně se nám líbilo, jsme rádi, že jsme mohli prezentovat naše výrobky, které jinak dodáváme pouze do kosmetických salonů. Jde o ojedinělou akci, kde jsme se mohli představit široké veřejnosti na jednom místě.

Ĺubica Kuttnerová, Daflorn
Jsme rádi, že jsme v Brně mohli prezentovat na Světě ženy speciální probiotické přípravky, které nejsou v Česku mnoho známy, zatímco na Slovensku je lidé užívají už devět let. Prezentovali jsme tyto přípravky nejen v expozici, ale podrobně jsem o nich hovořila během výstavy na přednáškách přímo v pavilonu. Zájem byl velký, firma je se svou účastí spokojená.

Hana Sladká, Střední škola Brno - Charbulova
Střední škola Charbulova prezentovala na výstavě Svět ženy obory kosmetička, kadeřník a fotograf v expozici proměna ženy. Pro všechny zájemce byli zdarma k dispozici studenti 4. ročníků této školy. Po celou dobu výstavy se děvčata prakticky nezastavila, musím říci, že studentky jsou opravdu šikovné a svým oborům rozumí.

Kateřina Marková, nezávislá poradkyně, MARY KAY
V naší expozici si ženy mohly užít patnáct minut klidu při líčení obličeje naší kosmetikou Mary Kay. Výhodou bylo, že si mohly děti takříkajíc odložit a užít si pár minut relaxace a nechat se vylepšit. O naše služby byl veliký zájem, což platí i o naší kosmetice z produkce USA. Jsme rády, že jsme se mohly na nové výstavě prezentovat.

Martina Gajdová, RYOR
Jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit prvního ročníku Svět ženy. Představili jsme na něm mimo jiné konopný program, který vyrábí naše česká firma Ryor. Byl o něj mezi návštěvníky zájem. Pro naši firmu byla naše účast přínosem.

Lenka Heřmanová, Vegan
Návštěvníci výstaviště se zastavovali v naší expozici a ochutnávali naše výrobky, dokonce se někteří druhý den k nám vraceli. S účastí jsme tedy spokojeni, lidé nakupovali i ochutnávali.

Mohlo by vás zajímat

Souběžně také

Prodítě
14.-17.3. 2019

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště