Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh módy

SPOOKID – dětské oblečení jinak

 

Prvoplánově rozkošné motivy a předpis „holčičky v růžovém, kluci v modrém“? Ne, díky! Česká (teď už rodinná) značka Spookid vymýšlí a vyrábí oblečení pro ty, kterým šablonovitá pravidla v dětském oblékání také nestačí.

Začalo to jednoduše – zjištěním, že nemáme do čeho obléct svou budoucí rodinu. Nudní bleděmodří medvídci? Růžouvoučké cukrové vaty? A není to trochu málo? Vždyť prckové jsou malí lidé a každý má svou nezaměnitelnou osobnost! Proč by tedy měli vypadat jako výrobky centrální továrny na mimina? Místo kroucení hlavou jsme se s tím rozhodli sami něco udělat.


Originalita
Kdo říká, že by třeba taková černá barva, proužky nebo odvážnější potisky neměly mít místo v dětských šatníčcích? My nenašli jediný důvod, proč je tam nezačít zařazovat…

Česká práce
Od nápadů přes látky, šití a potisk – všechno děláme v ČR, žádná anonymní asijská práce (bez urážky). Své výrobce i dodavatele navíc známe osobně a to se pak za své oblečky můžeme doopravdy postavit. A vy taky.

Kvalita a zdravotní nezávadnost
To je samozřejmost. Výrobky jsou přece naší vizitkou, no ne? Používáme zdravotně nezávadné látky, nitě, potiskové barvy – všechno podle EU norem (i nad jejich rámec) a tedy bezpečné. Prostě oblečení, do kterého s úplně klidným srdcem oblékáme i vlastní potomstvo.

Přijďte poznat Spookida (tentokráte i s vlastním živým modelem) do stánku č. 432 na veletrhu STYL u vchodu do pavilonu P. Těšíme se na vás!

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště