Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Moděva oděvní družstvo Konice

 

Moděva oděvní družstvo Konice se pravidelně zúčastňuje mezinárodních veletrhů STYL a KABO na výstavišti v Brně ve společné expozici SČMVD.

Pro únorový termín připravuje vývojové a modelové oddělení družstva novou kolekci zimních plášťů, palet a pelerín z velmi kvalitních vlněných materiálů s příměsí kašmíru. Řada modelů bude doplněna přírodní kožešinou z polární lišky na límcích a kapucích, převážně odepínacích, k zajištění variability nabídky související i s cenovým odlišením jednotlivých modelů. Zákazník má tak možnost zvolit si různé varianty k objednání.

Kolekce bude zhotovena převážně z materiálů v přírodních barevných odstínech od smetanové barvy, světle hnědé až po tmavší hnědou. Všechny modely jsou vybaveny kvalitním a funkčním zateplením.

V jednotlivých modelech budou zařazeny současné módní prvky a nejrůznější zajímavé součásti drobné přípravy a vzorované podšívky. Důraz je kladen na štíhlou siluetu, přičemž nezapomínáme ani na možnost obléci ženy ve větších velikostech. Některé z modelů obsažených v kolekci toto umožňují. Přitom je vždy řešena preciznost vypracování, elegance a luxusní vzhled modelu.

Novinkou bude zhotovení modelů z vlněného materiálu v kombinaci s hrubou pleteninou použitou na rukávy, límce a manžety.

Část kolekce bude i pro pány – klasické štíhlé provedení ¾ vlněného pláště a volnočasová bunda s univerzálním využitím.

Moděva oděvní družstvo Konice se zúčastní s touto kolekcí i módních přehlídek organizovaných BVV několikrát denně. Touto formou tak bude propagovat svoji značku i účast ve společné expozici Svazu českých a moravských výrobních družstev.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště