Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Fulton - světoznámý výrobce nadčasových deštníků

 

Společnost Fulton je pyšná na to, že obdržela od Jejího Veličenstva Britské Královny Elisabeth II. ocenění " A Royal Warrant to her Majesty The Queen", jako výraz uznání za inovátorství a kvalitu. Britská královna a celá královská rodina jsou dlouholetými uživateli deštníků značky Fulton.

Historie světoznámého výrobce nadčasových deštníků FULTON se datuje od roku 1956, kdy vynálezce a strojní inženýr Arnold Fulton založil v Londýnském East Endu malou továrnu na výrobu deštníků. Zabýval se inovací a vývojem moderních deštníkových konstrukcí a dalších součástí deštníků.

Do té doby deštníky neprošly více jak dvě stě let žádnou technickou inovací. Deštníky se těžko otevíraly, jejich váha byla vyšší a životnost krátká.

Arnold Fulton svým vývojem pozvedl kvalitu deštníků na současnou špičkovou úroveň, ve které značka Fulton pokračuje doposud. Společnost Fulton je také držitelem řady celosvětových patentů, které umožňují této značce produkovat výrobky odlišné od ostatních značek.

Pod pečlivým dohledem na kvalitu všech komponentů se deštníky Fulton testují již ve stádiu prototypů na různá zatížení a namáhání.

Rukojeti deštníků musí například obstát v pádové zkoušce, kdy se celý deštník pouští volným pádem na betonovou plochu z výšky dvou metrů více než stokrát za sebou. Rukojeti jsou vyrobeny z pevnějších materiálů tak, aby i po tomto testu nepraskly a byly stále použitelné.

Mnohé z deštníků se testují ve větrném tunelu při rychlosti větru až 120 km za hodinu a jejich konstrukce musí v tomto testu taktéž obstát bez poškození.

Deštníky Fulton se vyznačují nejen pevností konstrukcí, ale i bezpečnostními prvky. Jednotlivé kovové části deštníků se před montáží obrušují v písečných lázních, poté se galvanizují silnou vrstvou, a tím zajišťují antikorozní ochranu. Tyto části se pak testují slaným roztokem, aby se předešlo korozi konstrukce při používání deštníků. Na deštnících Fulton tedy nenajdete žádné ostré hrany a můžete si být jisti, že Vám deštník nezrezne.

Materiál používaný na hole deštníků je silnější a pevnější, proto obstojí i v silném větru.

Obzvláště při výrobě dětských deštníků je kladen důraz na bezpečnost při používání a na nezávadnost použitých materiálů.

Kvalita a bezpečnost proto řadí tohoto výrobce mezi nejprodávanější značky deštníků na světě. Jeho produkty si našly oblibu u miliónů zákazníků nejen ve Velké Británii a poté v celé Evropě, ale také v USA, Kanadě, Rusku, na Středním Východě a v Austrálii.

Kvalita sama o sobě by ovšem nestačila, důležitý je také odlišný a autentický vzhled deštníků. Ve vývojovém centru společnosti FULTON v Londýně pracují designéři na módních návrzích potahových látek, rukojetí a doplňků. Sortiment se obměňuje pro každou roční sezónu: jaro/léto - podzim/zima a tak výrobce každého půl roku přichází s novými typy a motivy. Se značkou spolupracuje také celá řada externích návrhářů světových jmen jako jsou Lulu Guinnes, Orla Keily, Cath Kidston či Simeon Farrar.

Když se během procházek po Londýně, New Yorku, Miláně nebo Paříži zadíváte do výloh obchodů s módními doplňky, uvidíte deštníky od značky Fulton s mnoha krásnými motivy těchto návrhářů.

Na závěr můžeme s radostí oznámit, že deštníky Fulton mají konečně také své oficiální zastoupení v Čechách, stejně jako tomu je v mnoha jiných zemích světa. Pro Český a Slovenský trh obdržela distributorskou akreditaci společnost PROMORAIN s.r.o., která zajišťuje import a velkoobchodní distribuci těchto deštníků a módy do deště. Produkty značky Fulton můžete shlédnout na stránkách www.rajdestniku.cz , nebo navštívit její expozici na mezinárodním veletrhu módy STYL KABO 2014 ve dnech 16 - 18.2.2014 na Brněnském výstavišti v přízemí pavilonu P, stánek číslo P14.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu, rádi Vám představíme báječné a nadčasové deštníky FULTON.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště