Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh módy

Fashion home - móda z Itálie

 

Jsme velkoobchod, který se specializuje jak na dámskou tak pánskou značkovou, ale i neznačkovou módu vyrobenou v Itálii. Jsme také výhradní dovozce značek Sergio Tacchini (sportovní a ležérní móda), Navigare (pánská a chlapecká móda), Yes!Miss (dámská móda), Sandro Ferrone (dámská elegantní móda). Dále jsme distributor mnoha dalších italských značek jako Alcott, GF Ferré, Antonello Serio atd.

Na veletrhu představíme kolekci podzim/zima 2014 nově rebrandované značky Sergio Tacchini, která má jak sportovní tak lifestyle řadu. Sportovní řada je věnovaná hlavně tenisu (sponzorují španělského tenistu, který v řebříčku ATP na 20.místě - Tommy Robredo) a golfu, lifestyle řada vhodná pro ty, kteří se rádi oblékají ležérně, ale s elegancí a stylem.


Dále přestavíme kolekci pro jaro/léto 2014 italské značky Navigare, jejíž design vychází z jachtařské módy. Máme jak pánskou tak chlapeckou řadu.


Co se týče dámské módy představíme kolekci jaro/léto 2014 značky Yes!Miss. Je to nápadité a dobře padnoucí oblečení plné barev a zajímavého designu.


Taktéž představíme italskou značku Sandro Ferrone. Móda této značky je pro ženy, které mají rády eleganci a zároveň chtějí držet krok s každodenními trendy ve světě módy.

Více o našem velkoobchodu na http://www.fashionhome.cz
Showroom - Veletržní 45, Praha 7
Kontakt - Tel.: 774 259 000 nebo 725 527 332

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště