Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh módy

FaBOS je nejen luxusní štrasová bižuterie

 

Firma FaBOS se sídlem v Jablonci nad Nisou se od roku 2004 zabývá výrobou luxusní štrasové bižuterie, malované a lité bižuterie, výrobou kovových polotovarů a zajišťováním galvanických prací. V svém sortimentu má zastoupeny všechny typy klasické módní bižuterie včetně kravatových spon a manžetových knoflíků. Jednotlivé bižuterní kolekce jsou vytvářeny na základě návrhů interních designérů i dle přání zákazníka. Firma obchoduje jak na tuzemském tak na zahraničním trhu. Od roku 2012 je součástí sortimentu i kolekce KOBI, která obsahuje kromě bižuterie i upomínkové předměty, odznaky a medaile. Další součástí firmy je od roku 2007 divize KOJDA, která se zabývá obchodem s kovovými a skleněnými bižuterními komponenty.

Výrobky firmy FaBOS jsou charakteristické vysokou kvalitou zpracování a použitím prvotřídních polotovarů. Převážná část bižuterní kolekce je vyráběna z jedinečných krystalů Swarovski. Díky úzké spolupráci s tímto světoznámým výrobcem bižuterních polotovarů je firma FaBOS oprávněna pro své výrobky používat označení MADE WITH SWAROVSKI ® ELEMENTS.

Firma FaBOS se také hrdě hlásí k historickým kořenům bižuterní výroby na Jablonecku, sahajícím hluboko do 16. století. Projevem vztahu k jedinečnému historickému dědictví a příslušnosti k regionu s tradiční bižuterní výrobou je také účast na projektu Made in Jablonec.

Jako každý rok, připravila firma FaBOS i pro únorový veletrh Styl řadu novinek. Mezi jinými také soupravu TERI v provedení Rhodium a starozlato, nebo luxusní štrasový náhrdelník s květinovými motivy v různých barevných variantách. Úplnou novinkou je potom elegantní kolekce z klasických kamenů rivoli Swarovski zasazených do litých rámečků. Všechny novinky společně s širokým sortimentem štrasové módní bižuterie naleznete na našem stánku.

Kontakt:
FaBOS, s.r.o.
Květinová
1466 01 Jablonec nad Nisou
Tel.: +420 483 310 545
www.fabos.cz
info@efabos.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště