Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Lovemusic

 

Česká módní a designová značka Lovemusic, která se na veletrhu STYL a KABO představí už podruhé,  spolupracuje na návrzích autorské  módy, módních doplňků a bižuterie s mladými českými výtvarníky, například s Vendulou Chalánkovou nebo Jindřichem Janíčkem, a tak veškeré Lovemusic produkty vynikají svěžím a atraktivním designem, pečlivým zpracováním s vysokým podílem ruční práce, kvalitními materiály a kompletní výrobou v České republice.


Kromě zcela nové dámské kolekce bude Lovemusic prezentovat další produkty, které společně s mladými designéry postupně vyvíjí už od roku 2008. Z oblečení představí designová trička s jedinečnými grafickými návrhy, která vtipně komentují aktuální společenské dění. Dále uvede koženkové tašky Dafné s originálními bavlněnými potisky, jak s klasickými proužky a puntíky, tak s motivy, které odpovídají současným trendům. Velkou událostí bude představení luxusní koženkové tašky Respect - pro sebevědomou ženu, která si svou tašku na celodenní nošení může vybrat hned z několika dvou-barevných kombinací. Zároveň Lovemusic neopomene prezentovat širokou nabídku módních doplňků -  různých stylů a barev, které běžný outfit korunují na luxusní model, jako například šperky z nerez oceli. Dokonalost těchto nadčasových náramků tvoří trojkombinace perfektního designu, kvalitního materiálu a precizního provedení. Nelze opomenout ani originální kolekci náušnic Gem Fruits z nerez oceli a polodrahokamových korálků. Lovemusic myslí i na muže, a proto připravil řadu kožených unisex opasků (samozřejmě i pro ni) a to hned v několika barevných variacích, které lze kombinovat se sérií litinových spon s autorskými motivy od českých výtvarníků. Z bytových doplňků přichází na trh novinka v podobě dřevěných hodin, které na prvním místě zaujmou nečekanými tvary a šetrným zpracováním, jenž nechá vyniknout kráse samotného materiálu.


Kromě výroby vlastních produktů se společnost Lovemusic s.r.o. zabývá i zakázkovou výrobou merchandisu pro hudební kapely, obchodní i neziskové společnosti. Pořádáním trhů nezávislé módy Factory Fashion Market a Holešovice Fashion Market se od roku 2010 významně podílí na podpoře malého podnikání v oblasti módního průmyslu.

Stánek Lovemusic č.422 na veletrhu STYL najdete ve Fresh fashion zóně u vchodu do pavilonu P. Pro pohodlné objednávky můžete využít velkoobchodní přístup do eshopu http://lovemusic.cz/velkoobchod/

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště