Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

HAMA není jen výrobce fotopříslušenství

 

Hama má dlouholetou tradici jako výrobce fotopříslušenství. A to již od roku 1923, kdy Martin Hanke společnost v Drážďanech založil. Po konci druhé světové války společnost Hama přesídlila z vybombardovaných Drážďan do malého městečka Monheim, kde sídlí do teď. Od té doby samozřejmě uběhlo mnoho času a Hama se rozrostla o další komodity. Dnes prodává příslušenství k multimédiím, mobilům, nabízí paměťový karty, vybudovala výrobní závod na výrobu rámečků a Clip-fixů v Syrovicích u Brna a samozřejmě se stále zaměřuje na fotopříslušenství.

Dnes má společnost Hama zastoupení v 17 státech.

V roce 2007 Hama otevřela další sortimentní sekci a to školní brašny, které nabízí pod značkou Step by Step. Od té doby Hama velice úspěšně prodává tyto velmi kvalitní školní aktovky.

Novinky Hama značky Step by Step (aktovky, kornouty pro prvňáky, penály, sportovní tašky...) naleznete zde.

 Společnost Hama také získala zastoupení pro prodej školních aktovek od renomovaných firem Samsonite a LEGO.Novinky LEGO (aktovky, sportovní tašky) naleznete zde.

Novinky Sammies by Samsonite (aktovky, sportovní tašky) naleznete zde.

V roce 2013 Hama získala zastoupení od rovněž velmi známých firem a to CAT a Ellehammer a sice na prodej cestovních zavazadel.Tento rok i společnost HAMA přichází se svojí řadou cestovních zavazadel a to pod značkou AHA.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště