Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
16.-18.2. 2014

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Butterfly Twists - obuv pro aktivní dámy

 

Butterfly Twists je originální designová skládací obuv stvořená pro každou aktivní dámu bez omezení věku. Balerínky, holínky, flip - flopy či holínky jsou nejen neskutečně pohodlné (vystlané paměťovou pěnou), ale dají se poskládat do minimálních rozměrů, čímž se kromě obuvi na běžné nošení stávají přenosnou nezbytností dam se zálibou v životním stylu bez omezení.

Originální balerínky byly navrženy tak, aby byly snadno přenosné a aby si dámy mohly kdykoliv zkrátit čas na podpatcích jednoduše, přezutím do pohodlné alternativy bez podpatků. Naše balerínky můžete mít vždy s sebou v kabelce, odkládací přihrádce v autě či kancelářské zásuvce.

Butterfly Twists vznikly v roce 2007 v Anglii a od té doby se vypracovali na oblíbenou mezinárodní lifestylovou značku úspěšně prodávanou ve více než 50 zemích světa. Butterfly Twists se jednoduše staly synonymem praktické módy, přičemž svou kreativitou a inovacemi neustále nadchnou současný trh.

Použití

Kromě každodenního nošení jsou Butterfly Twists vhodné zejména na:

  • pohodlné cestování
  • bezpečné jízdy
  • využití v kanceláři - buď na stylový a pohodlný přesun do práce nebo si balerínky po příchodu do práce vyberete z kancelářské zásuvky a nahradíte jimi nepohodlné lodičky
  • na párty, plesy, svatby či jiné společenské události
  • během těhotenství a plnění náročných maminkovskými povinností. 

Naše obuv, která získala již řadu ocenění, mění život svým majitelkám. Ať už nakupujete, cestujete nebo se bavíte, věříme, že každý den s Butterfly Twists může být dobrodružstvím.

Poselství Butterfly Twists je jednoduché - inspirujeme ženy, aby přežili život bez omezení, cítili se skvěle, bavili se a uvolnily se!

Nechte se unášet s Butterfly Twists ...

www.butterflytwists.sk

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště