Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KANNAI – luxus nemusí být drahý

 

Letos poprvé oficiálně na veletrhu Styl se Vám představí výhradní zástupci pro ČR a SR holandské značky exkluzivní bižuterie KANNAI, která je již 5 let velmi důležitou součásti německého a holandského trhu. Jedná se o jednoho z největších dodavatelů bižuterie v těchto zemích. Každý rok je tato značka představovaná na prestižních výstavách v Německu např. v Mnichově nebo Düsseldorfu.

Sortiment bižuterie a šperků zn. KANNAI je velmi originální, široký a pestrý. Jedná se o společenskou kolekci šperků, bižuterie na denní nošení, retro styl, štrasová bižuterie, chirurgická ocel, bižuterie na kůži, bižuterie s pravými kameny. Jsou to ucelené kolekce náhrdelníků, řetízků, prstenů, náramků a náušnic. V Brně prezentovaná a předváděná bižuterie a šperky zn. KANNAI jsou zbaveny niklu, některé šperky jsou rodiované a použité kamínky – zirkony jsou rakouské výroby. Jsou vybroušené jako „diamant“ a nepřestávají upoutávat pozornost svým třpytem a leskem. Tuto bižuterii a šperky mohou nosit všechny věkové kategorie.

Na únorovém veletrhu styl bude firma KANNAI svou kolekci bižuterie a šperků prezentovat v pavilonu P, stánek 270 u coffe club.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště