Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Flora Danica bags – moderní pohádka dnešní doby

 

Jak již název napovídá, jedná se o dánskou značku kabelek a doplňků, která se zcela poprvé prezentuje na českém trhu.

Design kabelek Flora Danica byl inspirován původními kresbami dánské flory, které vznikaly v letech 1761 – 1883. Divoké květiny a rostliny byly malovány a následně rozčleněny do 3 240 rytých měděných desek. Tyto historické záznamy nebyly po staletí mnoho využívány. Flora Danica bags tuto opomíjenou část skandinávské historie objevují a prezentují ji v nové moderní formě.

Produkty nabízené pod značkou Flora Danica představují moderní  design, který zároveň nese dědictví minulosti. V souladu s duchem Flora Danica jsou produkty vyráběny z přírodních materiálů jako jsou plátno a kůže. Zaměření na funkčnost každé části kolekce zajišťuje dlouhou životnost produktů a poskytuje velice dobrý uživatelský komfort.

Kabelky Flora Danica potěší moderní ženy, které rády objevují nové a originální doplňky. Celokožená kolekce zároveň poskytne reprezentativní doplňky s nenápadnými detaily i pro ženy, které preferují konzervativní styl.

Kolekce výrobků Flora Danica můžete shlédnout na stánku českého dovozce VIRIDIS MUNDI CZ s.r.o.  na stánku v pavilonu F, stánek č. 116, více info na: www.viridismundi.cz

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště