Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KLARA NADEMLYNSKA DESIGN

 

Veletrhy STYL a KABO v Brně představí v neděli 17.2.2013 ve 13.00 hodin v pavilonu P návštěvníkům i vystavovatelům jedinečnou kolekci významné české návrhářky Kláry Nademlýnské.

  • VÝJIMEČNOST
  • KŘEHKOST
  • LADNOST
  • ORIGINALITA
  • HARMONIE

...jsou nejen leitmotivy značky „Klara Nademlynska“,
ale i portréty žen, které tuto značku s oblibou nosí.


Retrospektiva Kláry Nademlýnské

 Kolekci, kterou návrhářka osobně představí na veletrzích  STYL a KABO je retrospektivou vybraných modelů z  posledních kolekcí. Jedná se o originální kusy luxusních společenských a koktejlových šatů. Z použitých materiálů se diváci mohou těšit na hedvábné mušelíny, úplety kombinované s krajkou doplněné Swarovski komponenty, hedvábný satén a jiné. Modely tvoří jednu unikátní kolekci exkluzivních šatů pro výjimečné osobnosti.
Klára Nademlýnská svou profesionální kariéru začala po ukončení studia v Paříži jako návrhářka a modelistka střihů. V Praze v roce 1998 založila vlastní značku s dámskou luxusní „prêt-à-porter“, a v témže roce otevřela autorský butik v Dlouhé ulici navržený designery Olgoj & Chorchoj.

Hlavní doménou značky „Klara Nademlynska“ je dámská luxusní móda „prêt-à-porter“, která se v roce 2005 rozšířila o autorskou bižuterii pod značkou „Klara“. V kolekcích je kladen velký důraz na kvalitu materiálů, krejčovské propracování, nápadité střihové řešení a ruční vypracování detailů. V jejích modelech se prolíná křehká ženskost s tradiční krejčovinou, modely jsou stylově jednoduché a čisté, plné ženskosti, moderní a nadčasové. Všechny modely jsou vyráběné v limitovaných počtech.

Kolekci značky „Klara Nademlynska“  si oblíbila řada známých osobností ze světa showbusinessu jako jsou např. Daniela Peštová, Anna Geislerová, Líba Šmuclerová, Bára Basiková a další. Od roku 2001 je hlavní tváří značky Tereza Maxová.

Exkluzivní přehlídka se koná první den veletrhů STYL a KABO

v neděli 17. 2. 2013  ve 13:00 h

na přehlídkovém mole v pavilonu P
v areálu Výstaviště v Brně

Nenechte si ujít setkání s výjimečnou návrhářkou a její kolekcí!

STYL-KABO únor 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště