Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

UNIVERZITA TOMÁŠE BAŤI VE ZLÍNĚ
FAKULTA MULTIMEDIÁLNÍCH KOMUNIKACÍ ÚSTAV DESIGNU ODĚVU A OBUVI

 

Ateliér designu oděvu je součástí Ústavu designu oděvu a obuvi Fakulty multimediálních komunikací University Tomáše Bati ve Zlíně. Práce studentů reagují na aktuální dění v módním průmyslu a plně využívají potenciál oborové i multioborové spolupráce. Historie ateliéru je specifická svým zaměřením na oblast reklamy, průmyslu a marketingu. Velký důraz je kladen na rozvoj konceptuální tvořivosti a originality. Semestrální témata jsou flexibilní, zaměřená tak, aby studenti komplexně rozvíjeli svoji kreativitu. Výsledkem je oděv v jeho výtvarné, ale i komerční poloze. Důležitou součástí studia je také prezetace tvorby. Práce studentů už získaly nemalé úspěchy doma i v zahraničí.
Výběr soutěží a prezentací ateliéru: účast na Designblok Praha, Prague fashion weekend, Start up, Dreft Black Card, Schwarzkopf Brillance fashion talent '12, Národná cena za studentský design, Bratislavské módne dni,  Dizajnvíkend, Styl a Kabo, New fresh style,  účast  na medzinárodnom fetivale NEW NOU Porto, Projekt CZECHOSLOVAK TROPHIES Binghamton/NY, Barcelona, Shooting fashion stars, Top Styl Designer, YOUNG CREATIVE CHEVROLET 2012 a další.

Kolekce:
Módní přehlídka je výběrem absolventských bakalářských i magisterských prací Ateliéru designu oděvu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Představené kolekce nastupující mladé generace módních návrhářů vznikly pod vedením vedoucí ateliéru Mgr.art Márie Štranekové Art.D. Kolekce studentů jsou stylově rozmanité využíváním designérského, či uměleckého přístupu. Kolekce čerpá inspiraci z oblasti módy, hudby, filmu, výtvarného umění, či přírody přetvořili do podoby koncepčně i vizuálně zajímavých kolekcí, ze kterých vyzařuje mladá energie a v neposlední řadě osobitý pohled na oděv a módu.

Odborný garant projektu: Mgr.art Mária Štraneková Art.D.
Koordinátor projektu: Anna Cichá

www.utb.cz


STYL-KABO únor 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště