Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

DOPROVODNÝ PROGRAM

Hlavním tématem únorového doprovodného programu jsou opět módní přehlídky, které se skládají z přehlídek kolekcí vystavovatelů a speciálních hostů veletrhu. Všechny přehlídky se konají opět na přehlídkovém mole v pavilonu P.  Uskuteční se zde prezentace kolekcí klasické módy STYL SHOW, přehlídky prádla a plavek LINGERIE SHOW i exkluzivní přehlídky hostů veletrhu.

Pro obdivovatele a milovníky designu je připravena na neděli jedinečná přehlídka KLARA NADEMLYNSKÁ DEGIN. Významná česká návrhářka Klára Nademlýnská,  která je známá i v zahraničí, osobně představí svou kolekci večerních i koktejlových šatů.

Druhou mimořádnou módní událostí nabitou temperamentem a energií je pondělní přehlídka GAUDEAMUS DESIGN. Vysoké a vyšší odborné školy módní tvorby a designu z Bratislavy, Brna, Liberce a Zlína předvedou to nejlepší z tvorby mladých návrhářů.

Pro obchodníky je připraven zajímavý workshop s aktuálním tématem:  „Jak bude stát podporovat malé a střední výrobce obuvi a kožené galanterie?“, na který jsou pozváni zástupci MPO ČR, MF ČR, MŽP ČR a zástupci dalších podnikatelských a zaměstnavatelských svazů.

Důležitou součástí doprovodného programu jsou také doprovodné expozice. V pavilonu F to je prostor s názvem KABO FORUM, kde bude představena tvorba studentů odborných obuvnických škol a KREATIVNÍ DÍLNA VÝROBA KRPCŮ s  ukázkou a odborným výkladem výroby valašských ručně šitých kožených bot - krpců. V Pavilonu P naproti přehlídkovému molu doslova ožije prostor vystavených figurín s vybranými kolekcemi vystavovatelů prádla a plavek „v pohybu“ LIVE GALLERY. Tato expozice se promění „pohybem“ několikrát za veletrh. BIJOUX GALLERY nabídne výstavu zajímavých bižuterních výrobků.

Hlavním partnerem módních přehlídek je MATRIX – profesionální vlasový styling a kosmetika.

Hlavním hostem předváděcího týmu je Tereza Fajksová, držitelka titulu světové soutěže krásy z Filipín o nejkrásnější ženu planety - Miss Earth 2012.  

Dalšími významnými osobnostmi předváděcího týmu jsou:
Alena Prešnajderová finalistka soutěže Česká Miss 2013
Denisa Domanská semifinalistka Miss World 2011 v Londýně


Přehled doprovodného programu ke stažení:


MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Módní přehlídky vybraných vystavovatelů a přehlídky speciálních hostů

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

SEMINÁŘ

Odborný seminář: „Jak bude stát podporovat malé a střední výrobce obuvi a kožené galanterie?“ a „Aspekty elektronického prodeje textilu“

SEMINÁŘ

SPOLEČENSKÁ SETKÁNÍ, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ

Vyhlášení výsledků soutěže TOP MODEL, předání ocenění Česká kvalita, Žirafa a další.

SPOLEČENSKÁ SETKÁNÍ, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽÍ

DOPROVODNÉ EXPOZICE

KABO FORUM, KREATIVNÍ DÍLNA VÝROBA KRPCŮ - JIŘÍ HÝŽA, LIVE GALLERY, BIJOUX GALLERY...

DOPROVODNÉ EXPOZICE

STYL-KABO únor 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště