Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Výstavní premiéra americké společnosti Analpa

 

Na veletrhu KABO bude mít českou výstavní premiéru americká společnost Analpa založená v roce 1991 na Floridě, která je dobře známá také v řadě evropských zemí. Do jejího portfolia dnes patří několik věhlasných značek a spolupracuje s předními světovými návrháři jako Vanni Zago, De Togni, Walter Bettini a Ennio Penazzato nebo Basilio Quadrini. Ve svých designérských studiích ve Velké Británii, Itálii, Brazílii, Moskvě i jinde navrhuje pestrou škálu stylové a trendové obuvi různého zaměření a cenové úrovně. V Brně Analpa chystá rozsáhlou expozici s nabídkou pěti značek.

Dámská obuv J& Elisabeth se vyrábí z vysoce kvalitních syntetických materiálů s koženými stélkami, hýří barvami a zajímavými detaily. Značka Laura Valorosa   představuje exkluzivní kolekci dámské kožené obuvi s vysokým komfortem nošení. Anglická značka BÉTSY zahrnuje špičkové nejnovější modely dámské obuvi určené zejména pro mladou generaci. Jsou odvážné a nápadité, přičemž technologie Analpa zvyšuje pohodlí chůze na vysokých podpatcích. Další značkou oblíbenou mezi mládeží je KÉDDO ztělesňující městskou kulturu street fashion. Moderní muži si oblíbili značku  iD! reprezentující designovou obuv z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlí ve společenských i vycházkových modelech.

Analpa Inc je jednou z předních společností na mezinárodním trhu módy a obuvi, která zde působí již více jak 20 let.  Zastoupení společnosti se nacházejí po celém světě ve Velké Británii, USA, Holandsku, Itálii, Hong-Kongu, Brazílii a Číně.  Oficiální distributoři Analpa Inc prodávají výrobky firmy v Německu, na Slovensku, v České republice, Rusku,  na Ukrajině, v Bělorusku a v  Kazachstánu. Analpa Inc má pověst inovativní společnosti, která si zakládá na dokonalosti výrobků a na jejich vysoké kvalitě.  Společnost také prodává přímo spotřebitelům prostřednictvím značkových specializovaný maloobchod a výstupních obchodech a prostřednictvím svých e-commerce weby.

Více informací naleznete na: www.analpa.com

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště