Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Pause Café přináší ženskost a francouzskou eleganci

 

Když se v loňském roce objevila poprvé na veletrhu STYL francouzská značka Pause Café, zaujala. Také letos se s její kolekcí můžeme potkat na přehlídce STYL SHOW. „Mnoho barev, mnoho detailů, jako jsou například knoflíky nebo zipy, a vysoká kvalita – to je to, co chceme nabídnout,“ říká Valérie Deleu, manažerka pro export, která má na starosti i firemní komunikaci.

Podle jejích slov je Pause Cafe velice francouzská značka. Důležitá je skutečnost, že modely firma vyrábí ve vlastních továrnách, což je klíčové z hlediska kvality i tradice. „Důležité také je, že nabízíme i větší velikosti od 36 do 44. To, co se zákazníkům opravdu líbí, jsou barvy a také možnost kombinovat jednotlivé kusy,“ říká o nové kolekci Valérie Deleu. „Velmi nás těší, že vždycky po přehlídce k nám přijde na stánek hodně lidí. Už první den jsme měli podepsané objednávky,“ říká manažerka s tím, že od účasti v Brně firma očekává nové kontakty a samozřejmě i nové zákazníky.

Značka Pause Café má za sebou dvě sezóny na českém trhu, kde se postupně zabydluje. „Rádi bychom se rozvíjeli rychleji, ale ekonomická situace je těžká pro každého, takže postupujeme krok za krokem. Do budoucna uvažujeme o otevření vlastních obchodů v České republice, ale záleží na tom, jak se nám rozroste zdejší klientela a jak rychle se nám podaří v Česku uvést ve známost značku Pause Café mezi širokou veřejností. I proto se tu účastníme přehlídek,“ říká Valérie Deleu.   

Značku Pause Café v Brně uvedl loni v srpnu vystavovatel Maglia 2000, který k ní letos nově přidal další francouzskou značku DDP Paris. Ta nabízí dámské oděvy pret a porter a koženou galanterii na zimu 2013–2014.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště