Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Veletrhy módy přivítaly pět tisíc odborných návštěvníků

19.2.2013

STYL a KABO se v Brně poprvé konaly již před dvaceti lety a od té doby se napevno zapsaly do paměti návštěvníků jako klíčové B2B setkání módního průmyslu pro český a slovenský trh. Přestože do obchodní sítě právě míří novinky pro jarní a letní šatník, veletrhy musejí být o krok dál a v expozicích hrály prim kolekce pro podzim a zimu 2013/2014. Podle ohlasů vystavovatelů měly u návštěvníků úspěch a ze sjednaných objednávek je cítit pozitivnější náladu maloobchodu i nastupující oživení módního trhu.

Veletrhy módy přivítaly pět tisíc odborných návštěvníků

VEBA aneb jak se prodává africký brokát

19.2.2013

Tradiční český výrobce VEBA představuje v Brně africký brokát, se kterým slaví velké úspěchy v západní Africe. Jak je těžké uspět na tak odlišném trhu? A může africký brokát oslovit i naše či evropské firmy? I na tuto otázku odpovídá na stánku společnosti VEBA Nikola Hauerová, která se zabývá exportem afrického brokátu do několika západoafrických zemí.

Zlepšili jsme komunikaci mezi zaměstnanci a zaměstnavateli,

19.2.2013

říká Stanislav Sedláček o výstupech projektu Posilování bipartitního dialogu v odvětvích

Obchodníci, nešetřete informacemi!

19.2.2013

Tak lze shrnout doporučení odborníků z Textilního zkušebního ústavu a České obchodní inspekce, kteří na veletržním semináři „Aspekty elektronického prodeje textilu“ seznámili s povinnostmi uloženými legislativou i s riziky plynoucími z jejich neplnění.

GAUDEAMUS DESIGN

18.2.2013

Dnešní brzké odpoledne patřilo studentům čtyř odborných škol, které se zabývají módní tvorbou a designem. Na veletržním mole v pavilonu P se v rámci přehlídky nazvané GAUDEAMUS DESING postupně představily kolekce autorů ze Střední školy umění a designu, stylu a módy a Vyšší odborné školy Brno, Technické univerzity Liberec, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě.

GAUDEAMUS DESIGN

Pause Café přináší ženskost a francouzskou eleganci

18.2.2013

Když se v loňském roce objevila poprvé na veletrhu STYL francouzská značka Pause Café, zaujala. Také letos se s její kolekcí můžeme potkat na přehlídce STYL SHOW. „Mnoho barev, mnoho detailů, jako jsou například knoflíky nebo zipy, a vysoká kvalita – to je to, co chceme nabídnout,“ říká Valérie Deleu, manažerka pro export, která má na starosti i firemní komunikaci.

Pause Café přináší ženskost a francouzskou eleganci

Boty, které voní

18.2.2013

Nevěříte? Když navštívíte stánek společnosti Natur Comfort v pavilonu F, přesvědčíte se, že obuv může být nejen zdravá a současně módní, ale navíc i voňavá.

Livia Klausová: Veletrhům zůstanu věrná

18.2.2013

Manželka prezidenta a první dáma České republiky Livia Klausová dnes zavítala do Brna na veletrhy módy STYL a KABO. Dodržela tak mnohaletou tradici a v doprovodu ředitele společnosti Veletrhy Brno Jiřího Kuliše navštívila čtrnáct firem, z toho deset z oblasti dámské i pánské konfekce, módních doplňků a prádla, tři obuvnické firmy a Svaz výrobců bižuterie.

Livia Klausová:  Veletrhům zůstanu věrná

Na veletrhu KABO se rozdávaly ceny

18.2.2013

Vyhlášení výsledků tradiční soutěže Top Model o nejlepší exponáty veletrhu KABO provázelo předávání certifikátů Žirafa a historicky první udělení ceny Osobnost roku v obuvnickém průmyslu.

Na veletrhu KABO se rozdávaly ceny

Moodo: polská značka cílí na teenagery

18.2.2013

Z polských Sopot přijeli do Brna zástupci rodinné firmy Moodo Urban Fashion, aby představili svoji novou kolekci na jaro a léto. „Zaměřili jsme se na casual módu pro náctileté,“ říká Grzegorz Kwinta, ředitel společnosti. I děvčata, kterým je deset nebo jedenáct let, se chtějí moderně oblékat a vypadat jako dospělé,“ říká s tím, že právě pro tuto cílovou skupinu je určena aktuální nabídka v Brně.

Moodo: polská značka cílí na teenagery
1 2 3 4 5

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště