Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Noví vystavovatelé na STYL a KABO

 

Již 41. mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO, které se na brněnském výstavišti uskuteční od 17. do 19. února 2013, slibují vedle tradičních účastníků i několik nováčků. Noví vystavovatelé se hlásí v sekcích dámské módy, doplňků, bižuterie i obuvi.

 

Poprvé se v Brně představí polská společnost Moodo Urban Fashion s kolekcí svěží a mladistvé městské módy. Jde o rodinný podnik s dlouholetou tradicí v oděvním průmyslu, který sází na spojení módního designu, výborné kvality a atraktivní ceny. Za úspěchem značky Moodo stojí skupina designérů, kteří svou kreativitou oslovují především dívky a mladé ženy nebojící se pestrých vzorů a živých barev. Nabídku oděvů pro různé příležitosti doplňují tašky, klobouky, šátky, rukavice i punčochové zboží. Součástí letní kolekce Moodo jsou také plavky a sluneční brýle.

Dalším debutantem veletrhu STYL je společnost Madame Butterfly, která patří k nejvýznamnějším dodavatelům bižuterie a doplňků v Německu. V její nabídce naleznete obrovský výběr módních šperků a společenských kabelek pro všechny věkové kategorie a pro každou příležitost. Její zboží vyniká zejména pečlivým zpracováním. Společnost Madame Butterfly každoročně vystavuje na řadě módních veletrhů a v Brně chce navázat kontakty s velkoobchodníky a maloobchodníky na českém a slovenském trhu.

Nabídku v sekci bižuterie rozšíří také společnost Ing. Vladimír Mlejnek s originálními šperky z olivového dřeva, jejichž výrobcem je rodinná firma Madecrea se sídlem v obci Petra ve vnitrozemí ostrova Mallorca. Přestože jde o tradiční produkci, díky využití vlastní nové technologie opracování olivového dřeva dosahuje tato firma vynikající kvality a přesnosti zpracování malých dřevěných komponentů. Jejím nosným výrobním programem je bižuterie, ale dokáže se velmi pružně přizpůsobit různým požadavkům zákazníků a dodává také oděvní doplňky a další zajímavé výrobky z tohoto ušlechtilého a trvanlivého materiálu.

Na veletrhu KABO bude mít českou výstavní premiéru americká společnost Analpa založená v roce 1991 na Floridě, která je dobře známá také v řadě evropských zemí. Do jejího portfolia dnes patří několik věhlasných značek a spolupracuje s předními světovými návrháři jako Vanni Zago, De Togni, Walter Bettini a Ennio Penazzato nebo Basilio Quadrini. Ve svých designérských studiích ve Velké Británii, Itálii, Brazílii, Moskvě i jinde navrhuje pestrou škálu stylové a trendové obuvi různého zaměření a cenové úrovně. V Brně Analpa chystá rozsáhlou expozici s nabídkou pěti značek. Dámská obuv J& Elisabeth se vyrábí z vysoce kvalitních syntetických materiálů s koženými stélkami, hýří barvami a zajímavými detaily. Značka Laura a  Buongiorno  představuje exkluzivní kolekci dámské kožené obuvi s vysokým komfortem nošení. Anglická značka BÉTSY zahrnuje špičkové nejnovější modely dámské obuvi určené zejména pro mladou generaci. Jsou odvážné a nápadité, přičemž technologie Analpa zvyšuje pohodlí chůze na vysokých podpatcích. Další značkou oblíbenou mezi mládeží je KEDDO ztělesňující městskou kulturu street fashion. Moderní muži si oblíbili značku  iD ! reprezentující designovou obuv z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlí ve společenských i vycházkových modelech.

K zajímavým novým vystavovatelům veletrhu KABO patří také jihokorejská společnost JW Sun, tradičně zastoupenými značkami budou například Gabor, Wortmann, Rieker a další. Také veletrh STYL se začal úspěšně plnit již po první uzávěrce přihlášek a mezi vystavovateli nechybí společnosti jako Pleas, Jopess, Jan Krejsa, Manfred Hegler, Šulc, Sanu Babu, Tonak nebo Svaz bižuterie. Na oba veletrhy bylo již k datu 10. 10. 2012 přihlášeno přes 60 procent účastníků posledního ročníku.

Mohlo by vás zajímatVybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště