Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Nové značky a noví vystavovatelé

 

Zaslouží si Vaši pozornost!

Veletrh STYL:

DDP

Vystavovatel Maglia 2000, který na srpnovém veletrhu Styl zaznamenal velký úspěch se značkou Pause Café, představí na únorovém Stylu francouzskou značku  DDP Paris. Ta nabízí dámské oděvy pret a porter a koženou galanterii na zimu 2013-2014.
Projekt  DDP vznikl v roce 1996 a dnes je již uznávanou značkou dámské pret-a-porter. Tvorbě kolekcí se plně věnuje 7 módních návrhářů, 4 oděvní modeláři a krejčovský ateliér.  Značka DDP navrhuje dvě kompletní kolekce, zpestřené kolekcemi speciálními, což umožňuje být akční a přinášet stále více novinek.
Umístění: PAV P / 010

Moodo Urban Fashion

Poprvé se v Brně představí polská společnost Moodo Urban Fashion s kolekcí svěží a mladistvé městské módy. Moodo Urban Fashion je rodinný podnik sídlící v Sopotech s dlouholetou tradicí v oděvním průmyslu, který sází na spojení módního designu, výborné kvality a atraktivní ceny. Za úspěchem značky Moodo stojí skupina designérů, kteří svou kreativitou oslovují především dívky a mladé ženy nebojící se pestrých vzorů a živých barev. Nabídku oděvů pro různé příležitosti doplňují tašky, klobouky, šátky, rukavice i punčochové zboží. Součástí letní kolekce Moodo jsou také plavky a sluneční brýle.
Umístění: PAV P / 013

MURA – oděvy úspěšných!

Slovinská společnost MURA je jedním z největších výrobců dámské a pánské konfekce v Evropě. Více než 90 % veškeré výroby vyváží do evropských zemí: Německa, Itálie, Francie, Ruska, Norska a Finska. Společnost MURA s více jak devadesátiletou krejčovskou tradicí, staví na vlastní kreativitě, osobitém designu, moderní technologií a k výrobě používá materiály nejvyšší kvality. Roční výrobní kapacita přesahuje 1 milion kusů oděvů. MURA  plánujeme rozšířit distribuční síť otevřením nových butiků a zvýšit tak objem prodeje. Český a slovenský oděvní trh vidí jako perspektivní, to je důvod, proč se účastní 41.ročníku veletrhů módy STYL. 
Umístění: PAV P / 015

Unikátní hodinky S.T.A.M.P.S.

Unikátní hodinky S.T.A.M.P.S. bude prezentovat výrobce a výhradní distributor pro Českou a Slovenskou republiku firma TIMEHOUSE Czech s.r.o.
Hodinky S.T.A.M.P.S. jsou unikátním hodinářským produktem. Každý uživatel si může sestavit libovolný vlastní model a vytvořit tak náramek, hodinky, přívěsek na krk či karabinu dle vlastního vkusu. Tento model pak může zase kdykoliv změnit (na základě oblečení, nálady, příležitosti), protože hodinky jsou na řemínku zacvaknuté ve speciálním držáku (případně zasunuté do okrasného rámečku Full Metal Jack), ze kterého se dají vyndat a změnit číselník nebo řemínek.
K některým modelům je možné zakoupit i tašku ve stejném designu. Hodinky se vyrábějí v ČR a doplňky k nim v Itálii. Výběr je opravdu jedinečný, dnes již můžete vybírat z téměř 300 různých ciferníků a počet řemínků v různých provedeních dosahuje bezmála 200 modelů.
Umístění: PAV P / 405

FARMERS

Eva Němcová představí originální české dětské oděvy značky FARMERS. Firma se sídlem v Žeravicích byla založena v roce 2005 a v současné době nabízí širokou škálu oblečení pro miminka i větší kluky a holky. Vytváří jedinečné kolekce dětského oblečení, a ty pak vyrábí v omezeném počtu kusů. Mnohé dětské oblečení nabízené pod značkou FARMERS jsou originály vyrobené jen v jednom kuse v každé velikosti. Většinu z nich lze zakoupit v našem internetovém obchodě. Hlavní prioritou při výběru materiálů pro výrobu oděvů je vždy kvalita garantovaná českými výrobci.
Umístění: PAV P / 017


Veletrh KABO:

Flora Danica bags – moderní pohádka dnešní doby

Jak již název napovídá, jedná se o dánskou značku kabelek a doplňků, která se zcela poprvé prezentuje na českém trhu. Design kabelek Flora Danica byl inspirován původními kresbami dánské flory, které vznikaly v letech 1761 – 1883. Divoké květiny a rostliny byly malovány a následně rozčleněny do 3 240 rytých měděných desek. Tyto historické záznamy nebyly po staletí mnoho využívány. Flora Danica bags tuto opomíjenou část skandinávské historie objevují a prezentují ji v nové moderní formě.
Produkty nabízené pod značkou Flora Danica představují moderní  design, který zároveň nese dědictví minulosti. V souladu s duchem Flora Danica jsou produkty vyráběny z přírodních materiálů jako jsou plátno a kůže. Zaměření na funkčnost každé části kolekce zajišťuje dlouhou životnost produktů a poskytuje velice dobrý uživatelský komfort.
Kolekce výrobků Flora Danica můžete shlédnout na stánku českého dovozce VIRIDIS MUNDI CZ s.r.o.
Umístění: PAV F / 116

Pietro di Martini - italské kabelky značky Burglar

Poprvé se na veletrhu KABO v Brně objeví společnost Pietro di Martini, která se zabývá prodejem kabelek a doplňků již od roku 1996. Pietro di Martini zastupuje různé výrobce vysoce kvalitní italské módy vyrobené výhradně v Itálii. Od roku 2012 je Pietro di Martin výhradním zástupcem značky Burglar v České republice a na Slovensku. To znamená že je výhradním dovozcem i prodejcem světoznámé značky kabelek značky Burglar. Značka Burglar nabízí řadu kabelek a doplňků s nejvyšším důrazem na detail a za použití nejkvalitnějších materiálů. Burglar styl je neformální, moderní i klasický, ideální pro každou moderní ženu.
Umístění: PAV F / 010

BUGATTI

Po několika letech se vrací firma ROALA se značkou špičkové dámské a pánské obuvi BUGATTI. Jedná se o celosvětově rozšířenou evropskou módní značku, která je synonymem nejvyšší kvality. Nabízí moderní, stejně jako extravagantní ale také klasické modely pánské a nově též dámské obuvi. Obuvnická značka Bugatti si zakládá především na kvalitě a prvotřídním zpracování materiálu.
Na počátku obuvnické firmy stál Johann Müller, který si ve vestfálském městečku Schwelm založil malou manufakturu na výrobu ručně dělaných bot. Ke vzniku samotné značky Bugatti došlo v roce 1978, kdy obchodní oddělení společnosti chtělo nalézt pro značku italsky znějící jméno, a nejjednodušší jim připadlo, nalézt toto jméno v milánském telefonním seznamu. A tak vznikla obuvnická značka Bugatti, která tak dokonale zaštiťuje a spojuje mimo jiné italské, francouzské a německé tradice, stejně jako je tomu u stejnojmenné automobilové značky.
Umístění: PAV F / 052

RAGAZZA – extravagance i klasika v kabelkách 

Společnost Ragazza, s.r.o. dovážející na český trh kabelky a doplňky světoznámých značek letos představí exkluzivní kolekce oblíbených francouzských značkových kabelek Ted Lapidus. Kabelky jsou vyrobené z kůže nebo kombinace kůže/syntetika. Spol. Ragazza je jediným dovozcem této značky do ČR. S touto kabelkou budete opravdu velmi originální.
Umístění: PAV F / 106

Analpa

Na veletrhu KABO bude mít českou výstavní premiéru americká společnost Analpa, která chystá rozsáhlou expozici s nabídkou čtyř značek. Dámská obuv značky  J& Elizabeth se vyrábí z vysoce kvalitních syntetických materiálů s koženými stélkami, hýří barvami a zajímavými detaily. Značka Laura a  Buongiorno  představuje exkluzivní kolekci dámské kožené obuvi s vysokým komfortem nošení, další značka BÉTSY zahrnuje špičkové nejnovější modely dámské obuvi určené zejména pro mladou generaci a značka iD! reprezentuje  pánskou designovou obuv z vysoce kvalitních materiálů.
Umístění: PAV F / 036

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště