Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh módy

KABO
17.-19.2. 2013

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Boty, které voní

 

Nevěříte? Když navštívíte stánek společnosti Natur Comfort v pavilonu F, přesvědčíte se, že obuv může být nejen zdravá a současně módní, ale navíc i voňavá.

Značka Natur Comfort je na trhu již třináct let a od počátku se zaměřuje na oblast zdravého obouvání. Její výrobky podporují správné držení těla, redukují zátěž kloubů a páteře, snižují bolest kolen, tlumí nárazy při chůzi i zlepšují krevní oběh. Stojí za ní jedna z mála úspěšně se rozvíjejících tuzemských obuvnických firem, která vsadila na specifický segment zdravotní obuvi a svou vlastní produkci doplňuje nabídkou zahraničních dodavatelů. „Zdravotní obuv vyrábíme v našem závodě na Slovensku, v Partizánském, v areálu bývalých Baťových závodů. Jde převážně o pantofle a sandále na korkovém fusbetu a také na polyuretanových podešvích se stélkovou vložkou. Velmi silní jsme také v pracovní bílé obuvi pro nemocnice apod.,“ říká  jednatel společnosti Natur Comfort Lukáš Vokoun, který je se zájmem odběratelů spokojen: „Naší doménou je český a slovenský trh a měřeno objemem objednávek tady zájem o zdravotní obuv lehce stoupá. Část našeho sortimentu tvoří ochranné zdravotní pomůcky, kde nenastal žádný pokles ani v době ústupu poptávky.“

Pro obuv Natur Comfort je typická rozsáhlá barevná škála, která se letos dále rozšířila o zářivý odstín kiwi. Novinkou je také střih svršku s jednopáskem. Modely dámské, pánské i dětské obuvi nejsou jen pohodlné, ale také atraktivní koženým svrškem sametového vzhledu v nápadité barevnosti. „Smyslem zdravé obuvi není svršek, ten může akceptovat módní barevnost a tvar, ale alfou a omegou jsou podešve z přírodních materiálů s anatomickými prvky,“ zdůrazňuje Lukáš Vokoun. Měkčená anatomická stélka z přírodního korku je potažena kůží a vybavena prvky pro podporu klenby, samozřejmostí je splnění veškerých hygienických testů a požadavků na zdravotní nezávadnost. Kvalitu této obuvi potvrzují certifikáty z ITC Zlín.

V nabídce společnosti Natur Comfort zaujme také profesionální obuv WOCK clog dovážená z Portugalska. Jde o speciální obuv pro operatéry, která snižuje únavu chodidel a je vyvařovatelná na 130°C, ale uplatnění nachází nejen v nemocnicích. „Udělali ji tak dobře a navíc tak barevnou a fashion, že se líbí a prodává i jako obuv na běžné nošení. Jde o evropský ekvivalent populární obuvi crocs, ovšem na úplně jiné kvalitativní úrovni,“ vysvětluje Lukáš Vokoun. Obuv WOCK clog má speciální gelovou vložku a díky praní v pračce na 90°C může být stále svěží jako nová. Svěžest některých modelů ještě podtrhuje citrónová vůně, která je přímo součástí materiálu a impregnace tak vydrží i praní. „Tyto boty skutečně voní ještě několik měsíců po zakoupení, i když efekt postupně slábne,“ potvrzuje dodavatel

Díky své atraktivitě se obuv dodávaná společnosti Natur Comfort úspěšně prodává jak v lékárnách a specializovaných obchodech s pracovní obuví, tak v běžné distribuční síti. Na veletrhu KABO se s ní návštěvníci setkávají pravidelně dvakrát do roka. „Veletrh je pro nás B2B servis, vyplňujeme tady objednávky, jednáme s obchodními partnery, lákáme na veletržní slevu. Díky tomu se nám objednávky sjednotí do pár dnů a můžeme lépe a ekonomičtěji naplánovat výrobu,“ shrnuje Lukáš Vokoun hlavní přínos veletržního distribučního kanálu.

Mohlo by vás zajímatVybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště