Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Wadima - nová kolekce v trendy barváchÚčast Pardubické firmy V.style CZ s.r.o. na veletrhu STYL v Brně je tradicí. Stejně jako v letech minulých představí novou kolekci značky Wadima pro letošní rok. Nová kolekce pro rok 2012 zaujme nejen kvalitními materiály a precizním zpracováním, ale také moderními střihy a trendy barvami.

A proč právě Wadima?

  • Wadima je značka mimořádné kvality s certifikátem ISO.
  • Oblečení této značky je vyráběno v Evropě a výborná kvalita je opravdu znát už na první pohled.
  • Wadima je především spodní a noční prádlo pro celou rodinu, ale v sortimentu značky najdete i kojící noční košilky a pyžámka pro maminky, halenky až do velikosti 4XL a oblečení pro volný čas.
  • Dívčí a chlapecká pyžámka zakoupíte od velikosti 86 až do velikosti 170.

Firma V.style CZ s.r.o. je výhradní dovozce značky Wadima pro Českou republiku. Svým zákazníkům nabízí možnosti odebírat zboží již od 1 kusu a po celý rok, velmi rychlé dodání, objednávky online přes partnerské stránky, po telefonu nebo emailem, kvalitu a v neposlední řadě maximální podporu. Důkazem toho je velké množství stálých a spokojených zákazníků a obchodních partnerů. Přijďte nás navštívit do pavilonu P na stánek č. a přesvědčte se o kvalitě a výjimečnosti nové kolekce Wadima pro rok 2012. Více na www.vstyle.cz.

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště