Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Sterntaler® – „ZNAČKA KTERÁ MÁ RÁDA DĚTI“Velkoobchod Jan Krejsa obchoduje s dětským zbožím od počátku roku 1993 a již od roku 1997 je výhradním zástupcem firmy Sterntaler® pro ČR a SR, která je největším německým výrobcem oděvních doplňků pro děti a mládež a řadí se i mezi největší evropské výrobce tohoto sortimentu. Kvalitní textilní výrobky této německé firmy lze v České a Slovenské republice zakoupit na mnoha specializovaných obchodních místech ve velkých, ale i v menších městech a zastupují je například obchody s kojeneckým a dětským zbožím, obchody s módními doplňky, sportovní obchody, prodejny s obuví a prodejny s hračkami. Dětské zboží firmy STERNTALER® je velmi oblíbené jak širokou veřejností, tak i nejnáročnějšími zákazníky, kteří preferují pro své ratolesti to nejlepší. Tyto výrobky jsou tolik populární díky jejich rozsáhlé nabídce motivů, široké škále barevnosti a atraktivitě modelů, tak i kvůli kvalitním materiálům, dokonalému finálnímu zpracování a dobře padnoucím střihům.

Velikou předností a specialitou textilního oblečení firmy Sterntaler® je u letních modelů výroba ze speciálních materiálů s UV filtrem (podle normy Austrálie/Nový Zéland AS/NZS 4399:1996), kdy látka odstíní až 98% škodlivého UV záření. Tento materiál, který Vaše děti spolehlivě ochrání, je založen na podobném principu, jako tomu je u ochranných faktorů v opalovacích krémech nebo u slunečních brýlí. Čepice s UV filtry jsou v nabídce v mnoha provedení a barvách a velikostně pokrývají všechny věkové kategorie od nejmenších uživatelů až po ty odrostlejší. Firma nabízí i designové čepice pro mládež a vyšší věkovou skupinu pod značkou Project 68, známou pod značkou netopýra. Tyto modelové čepice Project 68 jsou v nabídce až do velikosti 57 centimetrů obvodu hlavy.

U zimního oblečení a doplňků je naopak kladen důraz na komfort a bezpečnost dětí. Komfort je zaručen vodovzdornými a thisulate materiály, které zaručují dětem v zimním období sucho a teplo po celý den. Thinsulate materiály propouští přebytečnou vlhkost směrem ven, takže se v něm děti tolik nepotí a naopak nepropouští vlhkost směrem dovnitř, takže děti jsou více v suchu.  Bezpečnost zaručují výrazné reflexní nášivky, které při dopadu světelného kužele světlo odrážejí dál (tzv. světélkují) a chrání tak děti i za snížené viditelnosti. Díky použitým vysoce reflexním materiálům je mnohonásobně zvýšena bezpečnost dětí a děti jsou tak mnohem snadněji viditelné za šera i za tmy.

Na únorových veletrzích módy STYL předvede velkoobchod Jan Krejsa nové kolekce Sterntaler® podzim 2012/ zima 2013 v pavilonu P, v expozici č. 501. K dispozici budou nové katalogy hraček 2012 a textilu 2012/13, s nabídkou čepic, klobouků, ponožek, punčocháčů, bačkůrek, rukavic, šál, prádla, oblečení, froté programu, textilních hraček, spacích vaků, zavinovacích dek, polštářků, nákrčníků, hracích dek, mantinelů, povlečení, koberců a spousty dalších dětských textilních doplňků. Více na www.sterntaler.cz nebo v sídle firmy na adrese Libušská 294/129, Praha 4, tel. 241 492 727, mob.  603 479 035, e-mail krejsa@krejsa.cz.

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště