Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Radetex (RDX): ČEPICE RDX – originální a moderní = 100% COOL

 

Firma Radetex (RDX) ze sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm, působí na trhu od roku 1993 a stěžejním programem byla výroba dětské konfekce k níž patřila i výroba čepic. Firma vždy stála na špici mezi českými výrobci a zboží značky patřilo k nejvyhledávanějším. V roce 2007 došlo k oživení výrobního programu, který je od této doby zaměřen výhradně na výrobu čepic a v tomto oboru jsme se opět značka RDX vypracovala mezi absolutní špičku. Na všech výrobcích RDX je vidět maximální kreativita a chuť experimentovat, kolekce jsou odvážné, originální a moderní, prostě 100% COOL. Hlavní roli při výrobě hraje nevšední design, zdravotní nezávadnost a kvalita zpracování výrobků, která uspokojí i náročného zákazníka.

Jarní a podzimní kolekce jsou vyráběny z atestovaných elastických bavlněných úpletů, v letní kolekci potom převládá plátěný materiál a úplet. Zimní kolekce jsou šity z mikropolaru a velsoftu, autorská kolekce zimních pletených čepic je zhotovována v kooperaci s polskou pletařskou firmou. Firma RDX má výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku na prodej atraktivních dětských pletených čepic a  kompletů polské firmy Acer. Pro konečného spotřebitele jsou naše čepice RDX k dostání u našich obchodních partnerů v maloobchodní síti, soukromých internetových obchodech nebo na prodejních výstavách, kterých se RDX pravidelně zúčastňuje.

V roce 2011 převzala firma RDX na slavnostním večeru s Českou kvalitou v Národním domě v Praze, osvědčení o udělení licence a oprávnění užívat značku QZ společně se značkou Česká kvalita. Veškeré kolekce a nové modely si můžete prohlédnout na brněnském výstavišti v pavilonu P na stánku č.408. Více informací na: www.cepicerdx.cz.

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště