Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Private Member - kanadská mladá móda v Čechách

Značka PRIVATE MEMBER vznikla v roce 1976 v Kanadě ve frankofonní oblasti Quebeck v městě Montreal. Tato značka se specializuje na kvalitní mladou módu určenou pro muže a ženy široké věkové kategorie.

Private Member  - kanadská mladá móda v Čechách

Radetex (RDX): ČEPICE RDX – originální a moderní = 100% COOL

Firma Radetex (RDX) ze sídlem ve Frenštátě pod Radhoštěm, působí na trhu od roku 1993 a stěžejním programem byla výroba dětské konfekce k níž patřila i výroba čepic. Firma vždy stála na špici mezi českými výrobci a zboží značky patřilo k nejvyhledávanějším.

Radetex (RDX): ČEPICE  RDX – originální a moderní = 100% COOL

SoftLine – Milujte sebe i své tělo!

Sex-appeal je vlastnost, kterou má každá žena v sobě a my víme, že nezáleží na tom, jakou nosí velikost, protože ve spodním prádle z kolekce SoftLine Collection se budete cítit absolutně sexy a jako pravá žena.

SoftLine – Milujte sebe i své tělo!

Sterntaler® – „ZNAČKA KTERÁ MÁ RÁDA DĚTI“

Velkoobchod Jan Krejsa obchoduje s dětským zbožím od počátku roku 1993 a již od roku 1997 je výhradním zástupcem firmy Sterntaler® pro ČR a SR, která je největším německým výrobcem oděvních doplňků pro děti a mládež a řadí se i mezi největší evropské výrobce tohoto sortimentu.

Sterntaler® – „ZNAČKA KTERÁ MÁ RÁDA DĚTI“

TONAK – záruka dobré kvality

Tonak a.s., se sídlem v Novém Jičíně patří k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy. Dvousetletá tradice výroby v Novém Jičíně i ve Strakonicích spolu se značným know-how zaručují vysokou jakost výrobků.

TONAK – záruka dobré kvality

VALERY – spodní prádlo pro nejnáročnější ženy

DONET, s.r.o. je společnost, která se od roku 1994 zabývá velkoobchodem a distribucí spodního prádla, plavek a plážového oblečení a doplňků, nočního prádla a domácího oblečení na území České republiky a Slovenska.

VALERY – spodní prádlo pro nejnáročnější ženy

VENUSVICTORIA - dostupný luxus!

Dámské spodní prádlo značky VENUSVICTORIA je symbolem estetiky a ženskosti v oblasti spodního prádla již od roku 1982. Řadí se mezi novativní výrobce spodního prádla, kteří ctí potřeby moderní ženy.

VENUSVICTORIA  - dostupný luxus!

Wadima - nová kolekce v trendy barvách

Účast Pardubické firmy V.style CZ s.r.o. na veletrhu STYL v Brně je tradicí. Stejně jako v letech minulých představí novou kolekci značky Wadima pro letošní rok.

Wadima - nová kolekce v trendy barvách

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště