Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

KATALINA - unikátní výrobky z exotických zemí

 

Firma Katalina se zabývá dovozem exotického zboží, jako jsou náhrdelníky, náramky, korále, boty, kabelky a peněženky z Kolumbie a Indonésie. Veškeré zboží je vyrobeno ručně, ať se jedná o náhrdelníky nebo o boty a kabelky, každý výrobek je neopakovatelným originálem.

Náhrdelníky a náramky firmy KATALINA patří mezi ozdoby, které zdůrazní ženskou osobnost, pozitivně působí na okolí a pomáhají zvedat sebevědomí.

Boty, kabelky, peněženky jsou vyrobeny z látky Mola, což  je přírodní zdobená a po generace stejnou technologií ručně vyráběná textilie ženami z komunity Kuna, žijícími v severozápadním regionu Kolumbije. Materiál Mola se ručně vyšívá a inspirací jsou geometrické tvary, zvířecími motivy a symboly reprezentující život místních domorodců. Mola může být kombinována s jinými materiály jako například kůží, plátnem nebo semišem. Kreativní kombinace s těmito materiály dodávají výrobkům punc exkluzivity. Unikátní výrobky firmy KATALINA můžete shlédnout na stánku v pavilonu P. Více informací na: www.katalina.cz.

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště