Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

HARDSTONE - pánská móda pro volný čas a sport

 

Společnost H&D, a.s. vyrábějící pánskou módu pod značkou Hardstone byla založena v roce 1990, postupem času se konsolidovala a od roku  1995 patří trvale mezi 10 největších oděvních výrobců v České republice. Společnost H&D je spolehlivým dodavatelem nabízející obchodníkům dámskou a pánskou konfekci. Na únorový veletrh módy STYL přiváží nové modely značky Hardstone, což je pánská móda pro volný čas. Sortiment této modelové řady tvoří zimní a letní kalhoty, saka, bundy, pláště, trička, polokošile, mikiny a svetry. Veškeré modely značky Hardstone jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vyznačují se profesionálním zpracováním a moderním designem.

Společnost H&D má ve svém portfoliu také značku H DAMIANO, což jsou modely klasické pánské  konfekce nabízející široký výběr kvalitních pánských obleků, sak, společenských kalhot a plášťů. Paleta nabízeného klasického oblečení je ve všech konfekčních velikostech a v široké škále módních barev. Pro ženy a dívky vyrábí společnost H&D dámskou módu pod značkou DEPECHE H, která zahrnuje trendové dámské oblečení pro každodenní nošení i pro volný čas a sport.

Společnost H&D, a.s. je držitelem certifikátu ISO 9001:2001, vlastní dvě značkové prodejny v Praze a v Prostějově a je provozovatelem internetových obchodů: www.e-kosile.cz a www.kosele.sk - prodej pánských košilí oblekových a pro volný čas, kravat, triček, spodního prádla a doplňků. Nové modely značky Hardstone můžete shlédnout na stánku č. 001 v pavilonu P. Více informací na: www.e-hd.eu.

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště