Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

GIESSWEIN POPRVÉ NA STYLU!

Rakouská společnost Giesswein, původně rodinná firma, se objeví na veletrzích módy STYL a KABO vůbec poprvé. Jako přední výrobce domácí obuvi a výrobků z pletenin a z přírodních prodyšných materiálů, používá firma Giesswein u svých produktů  kombinace inovací s tradičními vzory, nové trendy s klasikou a mnohaletou tradici kombinuje s budoucností. Výsledný design, který provází všechny výrobky má pak nezaměnitelné rysy, typické pro všechny výrobky značky GIESSWEIN. 

Společnost GIESSWEIN AG, která je po celém světě původně známa výrobou pantoflí a papučí představí na veletrhu STYL svůj kompletní sortiment: dámskou a pánskou konfekci, kostýmy, kabáty, saka a svetry z jemných materiálů, dále bundy, vesty, kalhoty, sukně a doplňky jako barvené nebo vyšívané hedvábné šátky. Modely, se kterými hodlá Giesswein prorazit a uchytit se na českém a slovenském trhu můžete vidět v pavilonu P. Představí zde nejen klasiku, ale i tradiční kožené kalhoty a šaty určené pro lidové slavnosti a Oktoberfest.

Giesswein začínal jako malá rodinná firma založená v roce 1954, která se postupem času rozrostla na společnost čítající mnoho desítek zaměstnanců a s obratem několika milionů eur ročně. Srdce firmy sídlí v Alpbachu v Tyrolských horách v Rakousku. K výrobě se používají různé druhy vln a hlavním produktem, ze kterého jsou oděvy vyráběny jsou plstěné úplety. Modely, se kterými hodlá Giesswein prorazit a uchytit se na českém a slovenském trhu můžete vidět v pavilonu P. Více o Giesswein na: www.giesswein.com.

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště