Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

GERONIMO - víc než obyčejné plavkyCo může mít společného apačský náčelník Geronimo z „Mayovek“ a horká letní sezóna? Jeho neohroženost, statečnost a neuvěřitelně silnou osobnost se rozhodla zpřístupnit každému muži bulharská značka GERONIMO. Přináší neotřelé kolekce prádla i plavek, které jsou pravidelně prezentovány na světových módních show v Paříži či Las Vegas. Objevte jejich osobitý design a pestrou barevnost spolu s firmou Charisma Fashion spol. s r.o., která značku Geronimo exkluzivně dováží na český a slovenský trh.

Muž, který nosí plavky s logem Geronimo, má silnou osobnost, styl a neskutečné vyzařování. I proto se z malé bulharské firmičky vzniklé v roce 1997 stal nynější silný hráč na poli pánského spodního prádla a plavek. Letošní kolekce plavek přináší slipový střih, boxerky i šortky v kolekcích s praktickými doplňky. Vše v příjemné symbióze kreativity, komfortu, vysoké technické expertízy materiálů a trendy barvách.

Každý muž ocení perfektní komfort a účelnost, a to nejenom díky použití vysoce kvalitních a pokrokových materiálů. Mikrovlákna zaručují vysokou rezistenci vůči soli, chlóru a slunečnímu záření a rychleschnoucí vlastnosti. Nesporné plus je možnost využívat plavky i při volnočasových aktivitách jako imidžové šortky a kombinovat je s triky a tílky v rámci kolekcí. Samozřejmostí jsou praktické kapsy s jednoduchým přístupem pod vodou, voděodolné kapsy anebo originální voděodolný obal na telefon.

S plavkami Geronimo nemůžete udělat krok vedle, dokonale vyjádří Vaši individualitu. Ponořte se v nich do oázy relaxu a oddychu od každodenního shonu a nechte se unášet rytmem vln! Dámy pozor! Na plážích bude letos horko! Nové modely a kolekce značky GERONIMO můžete shlédnout v pavilon P na stánku č. 131, více na: www.charisma-fashion.cz

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště