Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

DOLLY – sukně, které ovládly svět

 

DOLLY by Le Petit Tom ® je luxusní stylová kolekce plná barev klasických a teatrálních sukní, známých jako "DOLLY sukně". Kolekce také nabízí baletní šaty a doplňky pro Dolly holčičky, které chtějí nosit baletní oblečení kdekoli! Sukně jsou základem dívčího šatníku od nejmladších novorozeňat, přes teenagery, až po dospělé ženy, které sukním jednoduše neodolají. DOLLY se tak stala oblíbeným dárkem, který milujeme jak dávat, tak dostávat.

Od klasické „Tutu“ sukýnky v nejžádanější barevné škále, až po klasické Tutu a baletní šaty doplněné baletními botami ručně vyrobenými Mary Janes v Itálii z té nejjemnější a nejkvalitnější kůže, semiše, sametu a jiných luxusních materiálů. Modely značky DOLLY jsou pokladem v módním průmyslu, který roky nestárne ...

Nádherné, klasické a přitom tak nadčasový styl botiček v provedení lesklé černé kůže s růžovým vnitřkem, nebo třpytivé červené pro současný DOLLY look. Jiné zas byly Inspirovány starými filmy - Červené boty, ve stylu balerína se saténovou stuhou na ovázaní kolem kotníku jako pro opravdové baleríny, vyrobeny v různých barevných variacích.

DOLLY ovládla celý svět od Nizozemska, UK, Austrálii, USA, přes Belgii, Česko, Slovensko, Švýcarsko, Polsko, Rusko, Řecko a mnohé jiné. Modely značky DOLLY by Le Petit Tom ® můžete shlédnout v pavilonu P na stánku č. 418, více informací na: www.dollykolekce.cz nebo na www.dadoo.sk  či www.dadoo.cz.

STYL - KABO 2012/02Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště