Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Calvin Klein – spodní prádlo holandské supermodelky

 

DONET, s.r.o. je společnost, která se od roku 1994 zabývá velkoobchodem a distribucí spodního prádla, plavek a plážového oblečení a doplňků, nočního prádla a domácího oblečení na území České republiky a Slovenska.

V České republice zastupujeme výhradně značku Calvin Klein Underwear od roku 2004. Calvin Klein Underwear zahrnuje dámské a pánské spodní prádlo, noční prádlo, plavky a plážové oblečení a doplňky a domácí oblečení.

Součástí nejnovější kampaně jsou portréty modelky Lary Stone, které vyfotografoval Patrick Demarchelier Calvin Klein Underwear, divize skupiny The Warnaco Group, zveřejnila dlouho očekávané snímky holandské supermodelky Lary Stone v rámci celosvětové reklamní kampaně.

Calvin Klein Underwear nabízí kolekci Calvin Klein Naked Glamour, která se vyznačuje špičkovou moderností a je navržena pro sebejisté a sexy ženy. Obsahuje dámské spodní prádlo a noční úbory a každý její kousek byl navržen tak, aby v něm žena vypadala ještě více sexy, než kdyby byla nahá. Nové modely značky Calvin Klein můžete shlédnout v pavilonu P, stánek č. 143, více na: www.donetsro.cz

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště