Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Associaçăo Selectiva Moda: Portugalská móda v Brně!!

 

Na brněnském výstavišti na veletrhu STYL v pavilonu P budou vystavovat své novinky portugalské firmy  Confecçőes Jorge Pereira, Lipaco, Love Bags a Rita Castro Confecçőes, které se představí pod hlavičkou společného projektu portugalské agentury Associaçăo Selectiva Moda.

Delegace složená ze čtyř portugalských firem představí v Brně výrobky a  modely z oděvnické branže a módních doplňků, které přináší nové módní trendy, svěží design a odpovídající kvalitu.

Confecçőes Jorge & Pereira – firma, která se již v minulosti na veletrhu představila, přiváží ucelenou kompletní kolekci kvalitní pánské konfekce – saka a kabáty. Modely můžete shlédnout v pavilonu P, stánek č. 251.

Firma Lipaco představí širokou škálu vláken ze 100% polyesteru a vysoce kvalitní bavlny. Stánek firmy Lipaso se nachází v pavilonu P a má číslo 249.

Love.Bags se účastní tohoto veletrhu poprvé a představí své kolekce tašek pro jaro / léto 2012. Je to značka, která představuje opravdovou portugalskou kvalitu a design, který ladí s módními trendy patřící k modernímu životu. Stánek č. 250 se nachází v pavilonu P.

Rita Confecçőes Castro nabízí oděvy vyráběné z hedvábí, tylu a mušelínu a dalších kvalitních materiálů italské výroby. Vystavované kolekce jsou velmi pestré a zahrnují široký sortiment od dlouhých sukní až po koktejlové šaty a krátké bundy. Veškěré modely a kolekce můžete shlédnout v pavilonu P na stánku č. 252.

Více informací na www.selectivamoda.com

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště