Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

KABO
12.-14.2. 2012

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

LEGERO – oblíbené boty mých nohou

 

Toto je ústřední motto vystihující filosofii obuvi výrobce  dámské a pánské obuvi pod značkou LEGERO. Tuto obuv vyrábí rakouská společnost Legero Schuhfabrik GmbH se sídlem v Grazu. Spolumajitelem firmy je jeden z nejvýznamnějších obuvnických výrobců – německá firma ARA Shoes AG. Obuv LEGERO je sportovně orientovaná obuv s inovačním designem a s nekompromisně lehkou konstrukcí. Hlavní ambicí výrobce a značky je získání pozice vyhledávané obuvi pro volný čas a celodenní nošení pro různé příležitosti.

Hlavní předností obuvi LEGERO je optimální komfort nošení
Každá Legero obuv je na základě svého způsobu zpracování extrémně lehká, neobyčejně flexibilní a tlumí perfektně každý nášlap. Legero boty hýčkají nohy prostřednictvím pohodlných kopyt a sednou díky jejich tvaru perfektně na každou nohu. U každé Legero obuvi je použit prodyšný vrchový materiál vyrobený z kvalitních přírodních surovin, velký počet modelů je kromě toho vybaven vysoce kvalitní technickou vnitřní membránou Gore TEX a Gore TEX XCR. Tato zaručuje vodonepropustnost, permanentní výměnu vzduchu v obuvi a tím optimální klimatický komfort a spokojené, tedy suché nohy.

SUPERFIT – dětská obuv pod značkou LEGERO
Obuv Superfit  je vyvíjena špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy. Nové modely v kolekci jsou náročně testovány a mají mj. příslušné osvědčení o zdravotní nezávadnosti vnitřního vybavení. Veškerý sortiment a novinky na rok 2012 mohou návštěvníci veletrhu KABO shlédnout na stánku č. 60 v pavilonu F. Více informací na: www.legero.at  nebo na www.detskeboty.cz

STYL - KABO 2012/02

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Video

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště